Górniak kolejny raz wystąpi w Opolu. Artystka może liczyć na garderobę wartą kilkanaście tysięcy zł!

Adrianna Kubiak 27.06.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Lukasz Kalinowski/EastNews

Piosenkarka już niebawem pojawi się na scenie w Opolu. Organizatorzy zadbali o to, aby zapewnić artystce jak największy komfort.

Edyta Górniak ponownie zaśpiewa w Opolu. Po ostatnich nieprzyjemnych wydarzeniach, kiedy to piosenkarka zasłabła i odwołała koncert, nowy patronat festiwalu zapewni artystce gwiazdorskie warunki. Sama garderoba wyceniona została na ok. 15 tys. zł. Czego spodziewać się może Edyta Górniak?

Zobacz także: Lewandowska w bikini na kolejnych wakacjach! "Takie ciało po ciąży"

Niefortunne wydarzenia podczas festiwalu w Opolu

Ostatnie wydarzenia w Opolu przysporzyły fanom Edyty Górnik wielu zmartwień. Podczas prób do festiwalu piosenkarka źle się poczuła i w ostatniej chwili odwołała występ. Na szczęście sytuacja w porę została opanowana, a wokalistka ostatecznie stanęła na deskach amfiteatru.

Kolejny występ Edyty Górniak w Opolu

Niebawem gwiazda ponownie zaśpiewa w swoim rodzinnym mieście. Tym razem patronem została telewizja Polsat, która solidnie zadba o artystkę. Jak informuje Pomponik.pl, stacja na garderobę wydać ma 15 tysięcy złotych. Oprócz komfortowych warunków dla wokalistyki został przygotowany specjalny klimatyzator, który podczas przygotowań nawilżać będzie struny głosowe.  

Dodatkowo w pobliżu będzie znajdowała się specjalna karetka tylko dla niej, aby w awaryjnej sytuacji reakcja była błyskawiczna – dodaje informator serwisu pomponik.pl.

Zobacz także: Katarzyna Burzyńska urodziła córkę! "Jesteś trochę wcześniej, niż się spodziewałam"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów