Edyta Górniak oblała egzamin na prawo jazdy?! Tabloid donosi, że poległa na teorii

Julia Pandecka 06.11.2019
Edyta Górniak w zielonej sukience w czerwonym samochodzie
Fotografia: Jan Bielecki/East News

Edyta Górniak obecnie w TVN-ie uczy się jeździć. Diwa zaliczyła jednak wszystkie jazdy i teraz postanowiła podejść do egzaminu teoretycznego. Jak donosi tabloid, nic z tego nie wyszło.

Edyta Górniak obecnie w TVN-ie ma swój program "My Way", w którym uczy się jazdy samochodem. W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć, jak diwa radzi sobie za kierownicą. Nagrania do programu odbyły się oczywiście jakiś czas temu. Jak donoszą media, teraz Edyta postanowiła wcielić swoje plany w życie i podejść do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Okazuje się jednak, że już sama teoria miała sprawić jej duży problem.

Zobacz także: Janiak podpadł Górniak na konferencji "My Way". Pomylił ją ze Steczkowską?

Edyta Górniak nie zdała egzaminu teoretycznego na prawo jazdy?

Według doniesień "Faktu" Edyta Górniak 4 listopada podeszła do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Niestety tym razem jej się nie udało.

Okazuje się, że trudności diwie przyniosły pytania techniczne. Według informacji podanych w mediach, Edyta nie poradziła sobie z zagadnieniami dotyczącymi świateł ksenonowych oraz budowy silnika

Jak dowiedział się "Fakt", nie tylko Edyta miała tego dnia problem z pytaniami. Okazuje się, że cała grupa nie zaliczyła testu.

Trzeba przyznać, że obecne egzaminy teoretyczne nie są tak łatwe jak dawniej. Mamy nadzieję, że przy kolejnym podejściu Edyta będzie miała więcej szczęścia. Trzymamy za nią kciuki!

Zobacz także: Edyta Górniak ma zasadę, której nigdy nie złamie. "To jest dla mnie zbyt intymne"

Wybierasz się na kurs prawo jazdy, a może masz już je i chcesz sprawdzić ile pamiętasz z zasad ruchu drogowego? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi tak, to koniecznie weź udział w naszym teście na prawo jazdy.

Testy na prawo jazdy
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy uda ci się zdać test na prawo jazdy!

Testy na prawo jazdy

1. Jak długo należy przeprowadzać masaż serca i sztuczne oddychanie wobec osoby, która została ranna w wypadku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów