Edyta Górniak zaśpiewała ostatni koncert. Przy okazji zdradziła wielką niespodziankę!

Adrianna Kubiak 09.07.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Damian Klamka/ East News

Piosenkarka zaśpiewała po raz ostatni na scenie. Gwiazda uspokoiła jednak swoich fanów i obiecała, że powróci z niespodzianką.

Edyta Górniak podczas ostatniego występu zaskoczyła swoich fanów. Wypowiedź artystki zaniepokoiła słuchaczy, którzy zasypali gwiazdę mnóstwem pytań na Instagramie. Dlaczego Edyta na jakiś czas znika ze sceny?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o diecie synów. "Chłopcy ukrywają przede mną słodycze"

Edyta Górniak – ostatni koncert

Edyta Górniak podczas ostatniego koncertu w Kazimierzu Dolnym zrobiła show na miarę zagranicznych gwiazd. Efekty wizualne połączone z doskonałym nagłośnieniem wywarły na fanach wielkie wrażenie. Jednak podczas występu nastąpił moment, który wprowadził słuchaczy w chwilę zwątpienia.

Piosenkarka między utworami poinformowała, że jest to jej ostatni koncert. Co się stało? Edyta postanowiła wybrać się na długo planowane wakacje i odpocząć od występów. Jednak na pocieszenie wyjawiła sekret, że po urlopie wraca z niespodzianką. Będzie to nowy singiel!

Nowy singiel Edyty Górniak

Wokalistka powróci na scenę już 14 sierpnia podczas TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. Oznacza to, że właśnie w tym dniu piosenkarka zaśpiewa pierwszy raz nowy utwór. W jakim klimacie będzie singiel? Ta wiadomość prawdopodobnie zostanie tajemnicą aż do premiery. Pozostaje więc tylko czekać.

Zobacz także: Prokop i Wellman na wspólnym zdjęciu z Gortatem. "Dorotka i jej goryle"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów