Edyta Górniak ma zasadę, której nigdy nie złamie. "To jest dla mnie zbyt intymne"

Marianna Bereza 11.10.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Piosenkarka wyjawiła, czego nigdy nie zrobi.

Edyta Górniak należy do najpopularniejszych wokalistek w Polsce, a jej głos uchodzi za jeden z najpiękniejszych w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Gwiazda regularnie koncertuje, jednak ostatnio coraz rzadziej mówi się o jej dokonaniach muzycznych. Niedługo piosenkarkę będzie można zobaczyć w nowej roli. 30 października zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego programu "My Way", w którym Edyta będzie się przygotowywać do egzaminu na prawo jazdy.

Edyta Górniak nigdy nie złamie tej zasady. Czego nigdy nie zrobi?

Edyta Górniak ma wielkie grono fanów, również płci męskiej. Diwa nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, jest jednak bardzo ostrożna. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że ma jedną zasadę, której nigdy nie złamie.

Okazuje się, że do gwiazdy nie tak łatwo jest się zbliżyć. Edyta Górniak ma jedną zasadę - nigdy nie daje się prosić do tańca.

Mam zasadę, że nie tańczę z mężczyznami. To jest dla mnie zbyt intymne, gdy przychodzi do takiej bliskości z kimś, kogo nie znam – powiedziała "Faktowi".

Są jednak odstępstwa od tej reguły. Kiedy diwa została porwana na parkiet podczas Balu TVN, nie wyrwała się nieznajomemu.

Wskazałam palcem na jednego z przystojnych mężczyzn, a on odebrał to jako zaproszenie do tańca. A że akurat leciała moja piosenka „Król”, to chwilę zatańczyłam z nim spontanicznie – wspominała.

Lubicie Edytę Górniak?

Zobacz także: Górniak o trudnym dorastaniu Allana: "Jemu się zmienia cała chemia mózgu"

Chciałbyś spędzić wieczór z polskimi gwiazdami? Sprawdź, z którą z nich bawiłbyś się/bawiłabyś się wspaniale!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów