Edyta Górniak zdradziła, co robiła po kryjomu w Opolu. "Modliłam się, żeby mama mnie nie zbiła"

Marianna Bereza 05.07.2019
Edyta Górniak
Fotografia: East News

Piosenkarka podzieliła się z fanami wspomnieniami z dzieciństwa.

Nie wszyscy wiedzą, że Edyta Górniak wychowywała się w Opolu. Gwiazda często podkreśla, że to właśnie stolica polskiej piosenki zajmuje wyjątkowe miejsce w jej sercu. Teraz diwa w sentymentalnej podróży po tym mieście zdradziła, które zakątki pokochała najbardziej.

Edyta Górniak to dziś jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Początki jej kariery nie były łatwe. Ostatnio Edyta opublikowała emocjonalne nagranie, w którym pokazała swój rodzinny dom w Ziębicach. Okazało się, że budynek jest w bardzo złym stanie. Opowiadanie o dzieciństwie w tym miejscu kosztowało gwiazdę wiele łez.

Zobacz także: Kiedy miała 6 lat, ojciec wyrządził jej ogromną krzywdę. Edyta Górniak o bolesnych wspomnieniach

Edyta Górniak o dzieciństwie w Opolu

Górniak miała 4 lata, gdy opuściła Ziębice i przeniosła się do Opola. To tam dorastała i uczyła się śpiewać. 47-latka w rozmowie z "Faktem" opowiedziała, które zakątki tego miasta wspomina najcieplej. Okazuje się, że jednym z takich miejsc był amfiteatr.

Nieraz dostałam karę od rodziców za to, że chodzę do amfiteatru wtedy, kiedy jest zamknięty. Nie tylko przechodziłam przez zamkniętą bramę, ale też uciekałam z lekcji, by to zrobić – wspomina Edyta.

W Opolu rozkwitł talent gwiazdy. Górniak przyznała, że spędzała tam każdą wolną chwilę.

Amfiteatr opolski to była pierwsza scena, o której marzyłam ponad wszystko. Wówczas nie wyobrażałam sobie, że jest gdzieś piękniejsze sanktuarium muzyki - dodaje.

Piosenkarka spędzała tam długie godziny, co nie podobało się jej mamie. Z powrotem wstępowała więc do kościoła, aby pomodlić się... o mniejszy wymiar kary.

Gdy teraz przyjeżdżam do Opola, pokazuję mojej ekipie katedrę. Dlaczego? Bo to właśnie w niej często się modliłam, żeby mama przypadkiem mnie nie zbiła za to, że siedziałam tak długo w amfiteatrze po kryjomu - podsumowuje swoją historię piosenkarka.

Lubicie słuchać Edyty Górniak?

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o swoim nieudanym małżeństwie: "Bardzo mnie skrzywdziło"

Jakiś czas temu Wieniawa pochwaliła się kupnem pierwszego samodzielnego lokum. Zobaczcie, jak urządziła swoje mieszkanie!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów