Edyta Górniak spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem? Piłkarz w końcu zabrał głos

Edyta Górniak w czarnej sukni na scenie podczas finału programu "Taniec z Gwiazdami"
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Od miesięcy mówi się o tym, że Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą. Diwa już komentowała te doniesienia. Teraz głos postanowił zabrać piłkarz. Co powiedział?

Pod koniec marca media obiegła informacja o tym, że Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą. Pojawiły się także zdjęcia z urodzin syna wokalistki, Allana, na których był obecny także były piłkarz Arki Gdynia. Edyta Górniak sama nie odnosiła się do tych informacji, ponieważ zrobiła sobie przerwę w kontaktach z mediami i swoimi fanami. Niedawno wróciła do mediów społecznościowych. Teraz Tomasz Mazurkiewicz postanowiła skomentować medialne doniesienia.

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o swoim nieudanym małżeństwie: "Bardzo mnie skrzywdziło"

Tomasz Mazurkiewicz o swojej relacji z Górniak

Plotki o związku Górniak i Mazurkiewicza rozgorzały także po Wielkanocy. Media informowały, że diwa spędziła święta z piłkarzem.

Edyta w końcu postanowiła skomentować te doniesienia. 

Jesteśmy w wielkiej przyjaźni i bardzo życzliwej relacji. Spędziliśmy razem święta, rodzice Tomka wspaniale nas ugościli, traktują mojego syna jak własnego wnuka - mówiła wokalistka w rozmowie z "Pomponikiem".

Teraz Tomasz Mazurkiewicz postanowił zabrać głos w sprawie ich relacji. Potwierdza słowa Górniak?

Nigdy nie potwierdziliśmy, że jesteśmy parą. Mówiliśmy tylko, że staliśmy się sobie bliscy. Nic się nie zmieniło w tej kwestii - powiedział piłkarz w rozmowie z "Twoim Imperium".

Jak myślicie? Czy to wciąż przyjaźń, czy już kochanie?

Zobacz także: Górniak pokazała zdjęcie w majtkach w panterkę. Wygląda na 46 lat?

Edyta Górniak jest jedną z najlepiej zarabiających na Instagramie polskich gwiazd. Zobaczcie, kto jeszcze znalazł się na tej liście.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów