Edyta Górniak chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek Joanny Krupy

Marianna Bereza 16.09.2019
Joanna Krupa i Edyta Górniak
Fotografia: Instagram.com/joannakrupa/

Piosenkarka opowiedziała o tym, jak Joanna Krupa znosi ciążę. Przy okazji zdradziła, że marzy o tym, żeby jeszcze raz zostać mamą.

O przyjaźni Edyty Górniak i Joanny Krupy wiadomo nie od dziś. Panie bardzo się wspierają i odwiedzają w swoich domach, mimo że dzielą je tysiące kilometrów. Zażyłość piosenkarki i modelki jest tak duża, że ta pierwsza zapytała ją nawet o możliwość skorzystania z zamrożonych jajeczek. Co na to Krupa?

Niedawno Joanna Krupa wyprawiła w Chicago baby shower. Wśród gości znalazła się oczywiście Edyta Górniak. Kiedy piosenkarka mieszkała w USA, często odwiedzała modelkę, a nawet spędzała z nią święta.

Okazuje się, że diwę polskiej estrady bardzo wzrusza ciąża przyjaciółki. W rozmowie z portalem Jastrząbpost.pl wokalistka opowiedziała o swoich odczuciach. Gwiazda wyjawiła, że śpiewała już do brzuszka ciężarnej Krupy.

(...) Ja się już zaprzyjaźniłam z dzieciątkiem, trochę pogadaliśmy sobie, trochę pośpiewałam. Była interakcja i reakcja. Uśmiechnęłyśmy się ze wzruszeniem, bo to niesamowite. Nie zawsze dziecko reaguje, jak się mówi do brzuszka. Już chciałam mówić, żeby wiedziało, że to jest mój głos, że to jest ciocia Edi. To było naprawdę bardzo słodkie i wzruszające - wyznała piosenkarka.

Górniak marzy o ciąży. Chciała użyć zamrożonych jajeczek Krupy

Wokalistka przyznała, że jest pod wrażeniem formy swojej przyjaciółki i cieszy się, że oboje z mężem są gotowi na rewolucyjną zmianę w swoim życiu.

Podziwiam ją i gratuluję im obojgu, jestem bardzo ciekawa, jak Douglas się w ogóle odnajdzie. Też podobno jest bardzo podekscytowany w ogóle tym etapem życia ich wspólnego. Asia bardzo chciała być mamą i rozmawiałyśmy o tym, jak mieszkałam w Los Angeles dużo. Więc to, że to się udało, jest wspaniałe – oceniła.

Gwiazda pokusiła się też o odrobinę prywaty. Wyznała, że sama chętnie zostałaby jeszcze raz mamą. Zapytała nawet modelkę, czy nie odstąpiłaby jej swoich jajeczek. Krupa w jednym z wywiadów przyznała, że na wszelki wypadek wiele lat temu je zamroziła.

Pytałam ją, czy nie odstąpiłaby mi swoich zamrożonych jajeczek. Powiedziała, że trzyma dla siostry na "w razie czego". (...) Bardzo bym chciała jeszcze raz doświadczyć bycia mamą, także jak widzę małe dzieci, to się rozpływam - dodała Górniak.

Myślicie, że Krupa jednak spełni prośbę swojej przyjaciółki?

Zobacz także: Joanna Krupa szuka inspiracji. Modelka poprosiła internautów o podanie imienia dla dziecka

Z jaką artystką nadajesz na tych samych falach? Zobacz, z kim możesz iść na wspólną imprezę

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów