Polska gwiazda schudła 16 kg bez diety i ćwiczeń! Fani zachwycają się jej metamorfozą

Adrianna Kubiak 07.06.2019
Edyta Folwarska
Fotografia: Instagram/@edyta.folwarska

Edyta Folwarska niedawno została mamą. Po kilku miesiącach od porodu dziennikarka wraca na salony.

Mimo że Edyta Folwarska jest świeżo upieczoną mamą, jej figura wygląda lepiej niż przed ciążą. Po długiej nieobecności na salonach Edyta w czwartek pokazała się na imprezie. Fani nie szczędzą miłych słów, a dziennikarka przyznała się, że schudła kilkanaście nadprogramowych kilogramów.

Zobacz także: Znany DJ odwołuje swoje koncerty! Przed nim operacja

 Edyta Folwarska - metamorfoza

Edyta Folwarska niedawno została mamą. W marcu na świat przyszedł mały Tadeusz. Dziennikarka jednak nie próżnuje, trzy miesiące po ciąży Folwarska wybrała się na imprezę branżową.

Podczas wyjścia dziennikarka prezentowała się zjawiskowo, a na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z imprezy. Fani szybko zareagowali pozytywnymi komentarzami.

Cudownie Wyglądasz. Jak osiemnastka.

Nogi pierwsza klasa!

Masz mega figurę, a zwłaszcza nogi.

Edyta Folwarska przyznała, że waży znacznie mniej niż przed ciążą. Bez zbędnych diet i ćwiczeń udało jej się zrzucić 16 kilogramów. Jak to zrobiła, wyjaśniła w opisie zdjęcia:

Pierwsze oficjalne wyjście po porodzie już za mną. W 2,5 miesiąca zgubiłam 16 ciążowych kilogramów i kilka nadprogramowych sprzed ciąży. Bilans=chudsza niż przed ciążą. Bez diet! Bez ćwiczeń! Bez Chodakowskiej, a z Tadeuszem pod pachą.

Zobacz także: Paulina Krupińska z rodziną ma zamiar wyprowadzić się z Warszawy! Znamy powód tej decyzji

Sezon wakacyjny w pełni! Wiele polskich gwiazd wyjechało po to, żeby odpocząć. I chętnie chwalą się zdjęciami z egzotycznych miejsc w sieci. Zobaczcie, jak się bawią na wakacjach.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów