Edward Miszczak żegna Piotra Woźniaka-Staraka. "Serce pęka"

Zuzanna Morska 22.08.2019
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Podczas konferencji TVN-u dyrektor programowy stacji odniósł się do smutnych wydarzeń dotyczących Piotra Woźniaka-Staraka.

Tegoroczna prezentacja jesiennej ramówki TVN-u na długo zapadnie widzom w pamięci. Wszystko za sprawą tragicznych wydarzeń, w cieniu których upłynęła. Po pięciu dniach poszukiwań odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka, który w niedzielę miał wypadek. Mężczyznę wyłowiono w czwartek z dna jeziora Kisajno. Wpadł do niego po wykonaniu gwałtownego manewru motorówką.

Popularnego producenta filmowego żegnają gwiazdy, które od wielu lat się z nim przyjaźniły. W poruszających słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku wypowiedział się m.in. dyrektor programowy telewizji TVN, Edward Miszczak.

Edward Miszczak żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Na samym początku konferencji TVN Marcin Prokop podkreślił, że gwiazdy wspierają dzisiaj Agnieszkę Woźniak-Starak - to właśnie ona straciła męża. Następnie producenta filmowego wspomniał sam Edward Miszczak.

Dyrektor programy telewizji TVN zapowiedział film, który już niebawem wejdzie do kin, a który powstawał we współpracy z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Już 8 listopada będziemy mieli okazję obejrzeć produkcję pt. "Ukryta gra". Film wyprodukował zmarły tragicznie 39-latek.

Miszczak w poruszających słowach pożegnał zmarłego przyjaciela.

Serce pęka, jak sobie człowiek uświadomi, co się stało na tym jeziorze - powiedział.

Nie żyje Piotr Woźniak

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia nad ranem. Mężczyzna wypadł z łódki, którą pływał nocą po jeziorze Kisajno wraz z 27-letnią kobietą. Podczas wykonywania gwałtownego manewru motorówka przechyliła się i wpadli do wody. Kobiecie udało się uratować, a mężczyzna zaginął.

Po pięciu dniach ciężkiej pracy policji, prokuratury i płetwonurków, ciało 39-letniego producenta filmowego odnaleziono na dnie jeziora. Prokuratura potwierdziła tożsamość Woźniaka-Staraka. Zapowiedziała też, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny.

Oni odeszli od nas w 2019 roku. Będzie nam ich bardzo brakowało.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów