Edward Miszczak o przyszłości Agnieszki Woźniak-Starak w TVN. "Staram się nie dzwonić"

Marianna Bereza 02.09.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Dyrektor programowy stacji nie wyobraża sobie, żeby dziennikarka zniknęła z wizji.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi jesiennej edycji "Big Brothera". Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak ma nadzieję, że prezenterka, która dwa tygodnie temu straciła męża w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno, wróci do telewizji.

Edward Miszczak o przyszłości Agnieszki Woźniak-Starak

W weekend media obiegła informacja, że dziennikarka nie poprowadzi najnowszej edycji "Big Brothera".

Znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego - zdradził Miszczak w śniadaniowym pasmie TVN.

Teraz w rozmowie z "Super Expressem" dyrektor programowy stacji wyraził nadzieję, że dziennikarka nie zniknie z wizji. Według informacji tabloidu Agnieszka Woźniak-Starak sama będzie mogła określić, kiedy wróci do pracy. Miszczak dodał, że stara się bezpośrednio nie kontaktować z wdową po Piotrze Woźniaku-Staraku.

Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót - zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

Edward Miszczak też bardzo przeżył śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Łączyła ich nie tylko praca. Dyrektor programowy TVN był jedną z osób, które pożegnały zmarłego 39-latka podczas uroczystości pogrzebowych

Piotr był moim przyjacielem. Dziękuję Panu Bogu, że się nie rozpłakałem podczas prezentacji ramówkowej, kiedy dotarło do nas, co się stało. On był dla nas bliskim przyjacielem, robił "39 i pół tygodnia", film, który ostatnio zrobiliśmy, to jedno z najpiękniejszych dzieł, jakie zostawił po sobie - dodał Miszczak w rozmowie z tabloidem.

Ostatni film producenta, "Ukrytą prawdę", już w listopadzie będzie można obejrzeć w kinie.

Zobacz także: Poruszająca odpowiedź na prośbę rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. "Dobro pozostaje w świecie na zawsze"

Te znane osoby musieliśmy pożegnać w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów