Ed Sheeran stworzył własny ketchup! "Edchup" już jest hitem internetu

Zuzanna Morska 07.06.2019
Ed Sheeran
Fotografia: instagram.com/heinz

Wszystko zaczęło się od zdjęcia wrzuconego przez Eda na Instagrama!

Ed Sheeran stworzył własny ketchup! Jak to się stało? Okazuje się, że muzyk rozpoczął współpracę z marką Heinz. Zaczęło się od niewinnego zdjęcia, które na początku kwietnia Sheeran wrzucił do sieci. Skusicie się na zakup?

Ed Sheeran x Heinz: muzyk stworzył własny ketchup

3 kwietnia na instagramowym profilu Eda Sheerana pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak artysta przemyka po ulicach z butelką ketchupu w ręku. Fotografię opatrzył podpisem: "Hej Heinz, mam pomysł na telewizyjną reklamę, jeśli chcecie. Jeżeli nie, nie będę zły. Napiszcie w prywatnej wiadomości, albo niech wasi ludzie skontaktują się z moimi ludźmi. Dużo miłości, wasz największy fan".

Heinz błyskawicznie odpowiedział na tę zaczepkę. Osoby zajmujące się marketingiem firmy skomentowały wypowiedź Eda w podobnym stylu.

Na efekty tej współpracy nie musieliśmy zbyt długo czekać. Teraz na instagramowych profilach Eda i Heinza pojawiły się zdjęcia muzyka z butelką specjalnego ketchupu. A właściwie "Edchupu".

On naprawdę istnieje i będziecie mogli dostać go w swoje ręce już niedługo - napisał Sheeran pod fotografią.

Okazuje się, że "Edchup" trafił do sprzedaży i można go kupić za 5 dolarów.

Spróbujecie takiej wersji popularnego ketchupu?

Rok 2019 jest pełny świetnych koncertów. Kto zagra w tym roku w Polsce? Zobaczcie, na które koncerty najbardziej czekamy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów