Ed Sheeran odwiedził księcia Harry'ego w jego domu! Jest nagranie

Paulina Ermel 10.10.2019
Książę Harry
Fotografia: SplashNews.com/East News

Urocze nagranie opublikował w mediach społecznościowych sam książę Harry! Wiemy, jaki był cel tych odwiedzin!

Książę Harry od lat angażuje się w działalność charytatywną. Od jakiegoś czasu pomaga mu w tym także jego żona, księżna Meghan. Para książęca Sussexu ogłasza kolejne projekty i kampanie związane z działalnością charytatywną m.in. w mediach społecznościowych.

Ostatnio książę zamieścił na instagramowym profilu nagranie, na którym towarzyszy mu Ed Sheeran! Wygląda na to, że panowie przygotowują wspólny projekt. Jego premiera już 10 października!

Ed Sheeran odwiedził księcia Harry'ego

Książę Harry zamieścił w sieci nagranie, na którym widać, jak w domu odwiedził go... Ed Sheeran! Na filmie widać, jak Ed puka do drzwi domu książąt Sussex. Otwiera mu uśmiechnięty Harry i zaprasza go do domu.

Ed pyta w tym czasie, czy książę będzie miał coś przeciwko, jeśli muzyk weźmie ze sobą kamery. Na to właśnie Harry odpowiada mu, że nie ma problemu.

Panowie szykują wspólny projekt, który związany jest ze Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego. Obchodzony jest on 10 października. Książę Harry opatrzył nagranie z popularnym brytyjskim muzykiem wymownym podpisem.

To Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego! Zarówno książę Harry, jak i Ed Sheeran chcą zapewnić, że nie tylko dzisiaj, ale też każdego dnia będą dbać o siebie, swoich przyjaciół i innych ludzi. Nie musisz cierpieć w ciszy - podziel się swoim samopoczuciem, zapytaj, jak się czują inni i wysłuchaj ich odpowiedzi. Bądź gotów poprosić o pomoc, kiedy jej potrzebujesz i wiedz, że wszyscy jesteśmy razem. Sprawdź poniższe konta, aby uzyskać więcej zasobów i wsparcie - napisał książę na oficjalnym profilu na Instagramie.

Więcej szczegółów na temat tej kampanii na pewno dowiemy się niebawem.

Książę Harry, księżna Meghan, a także księżna Kate i książę William od lat walczą o to, aby nie bagatelizować zdrowia psychicznego i związanych z nim problemów. Projekt Harry'ego i Eda ma uzupełnić dotychczasowe działania rodziny królewskiej w tym zakresie.

Interesujesz się brytyjską rodziną królewską? Sprawdź w naszym quizie, jak dobrze ją znasz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów