Ed Sheeran ma nowego sobowtóra. Jest nim dwuletnia dziewczynka

Mateusz Patyk 17.03.2017
Ed Sheeran
Fotografia: East News

Podobieństwo jest tak duże, że podczas ulicznych spacerów przechodnie robią jej zdjęcia.

Ta zbieżność wizerunków wygląda na jakiś błąd w Matrixie.

Mająca zaledwie dwa lata Isla Walton z brytyjskiej miejscowości Exeter do złudzenia przypomina młodszą wersję światowej sławy piosenkarza, podaje strona TheSun.co.uk. Redaktorzy tego portalu nie mogli uwierzyć własnym oczom, postanowili więc skontaktować się z rodziną dziewczynki.

Wszyscy komentują jej wygląd nazywając ją "mini Edem", a ja wołam do niej "mały Sheeran". Kocha jego muzykę, próbuje nawet śpiewać teksty z jego utworów, ma też gotowy układ taneczny - stwierdziła ciocia dwulatki, Stacey Walton, w rozmowie z portalem SunOnline.

Isla Walton
Fotografia: www.thesun.co.uk/Stacey Walton
Isla Walton
Fotografia: www.thesun.co.uk/Stacey Walton

Dziewczynka pojawiła się w centrum uwagi po tym, jak jej zdjęcie umieścił na swoim Twitterze 22-letni fotograf i kompozytor, Tom Davies. Wpis błyskawicznie zgromadził sporo polubień, jednocześnie pół tysiąca internautów podało fotografię dalej.

Dlaczego to dziecko wygląda jak Ed Sheeran bardziej niż Ed Sheeran?

Tom Davies Isla Watson
Fotografia: Twitter.com/1TD

Jak dwie krople wody

Ale Isla to nie jedyny sobowtór Eda. W ubiegłym roku brytyjska prasa zachwycała się łudząco podobnym do artysty chłopakiem. Był nim Ty Jones, 21-latek pochodzący z Sale niedaleko Manchasteru. Zwierzał się wtedy, że przez swój wygląd nie może wyjść z domu, bo po chwili zaczęli zbiegać się i okrążać go fani piosenkarza. Z podobnych przyczyn miał też trudności ze znalezieniem dziewczyny.

Zdecydowanie nie lubił tłumów, ponieważ od dziecka był nieśmiały i unikał zainteresowania swoją osobą. Kiedy Ed Sheeran stał się sławny, przypadkowe osoby zaczęły przychodzić pod dom Ty'a z prośbą o zrobienie wspólnego zdjęcia. Gdy o sobowtórze muzyka dowiedzieli się twórcy programu "Lookalikes" z telewizji Channel 4, nie zwlekali z zaproszeniem go do studia. Wtedy o młodzieńcu z Sale zrobiło się naprawdę głośno.

Ty Jones Ed Sheeran
Fotografia: www.thesun.co.uk/Mercury Press
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów