27 sierpnia Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie świętowaliby trzecią rocznicę ślubu

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka obchodziliby 3. rocznicę ślubu.
Fotografia: Bartosz Krupa/East News

Dokładnie trzy lata temu Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak powiedzieli sobie "tak". Związek producenta filmowego i prezenterki telewizyjnej był niemal jak z bajki. Dziś obchodziliby swoją rocznicę ślubu.

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Pozostawił w żałobie żonę, z którą spędził wiele lat swojego życia. Właśnie dziś świętowaliby 3. rocznicę ślubu - pobrali się bowiem 27 sierpnia 2016 roku w Wenecji. Zdaniem wielu osób, uroczystość była jak z bajki.

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie obchodziliby dzisiaj 3. rocznicę ślubu

Wielokrotnie dawali w wywiadach wyraz swojej wielkiej miłości. Piotr Woźniak-Starak często wspominał, że nie zna drugiej tak wspaniałej osoby, jak Agnieszka. Oświadczył jej się w blasku fleszy na dorocznym balu TVN.

To jest kobieta mojego życia i dzisiaj… Ojciec by się zdziwił. Żałuję, że go nie ma, ale ja to muszę zrobić. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną? - zapytał przed kamerami.

Dziennikarka miała wątpliwości przed związaniem się z producentem. Nie chciała, żeby związek z milionerem przyćmił jej własne osiągnięcia zawodowe. Ostatecznie jednak uczucie zwyciężyło i Agnieszka z radością przyjęła na palec pierścionek zaręczynowy, a następnie obrączkę. Wytatuowała sobie nawet inicjały męża "PWS".

To jest coś głębszego niż miłość od pierwszego wejrzenia. Mówią o nas "stare dusze". Mamy coś takiego, że się rozumiemy bardzo dobrze. To, co ona ma, to jest to, co ja mam. Ona jest takim wolnym duchem. Ujęła mnie tym, że wiedziałem, że to jest partner. Nie znam drugiej takiej osoby jak moja żona - powiedział w "Kulisach sławy" TVN Piotr Woźniak-Starak.

Zobacz także: Znamy szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina opublikowała nekrolog

Te znane osoby pożegnaliśmy po raz ostatni w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów