"Dziewczyny lubią broń" i "Wypijmy za błędy". Internauci żartują z Ryszarda Rynkowskiego, a to bardzo smutna historia

Redakcja 16.11.2016
Ryszard Rynkowski
Fotografia: ONS

Nikt nie chciał uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę. Po pierwszych reakcjach przyszła pora na refleksję - nowe fakty pokazały tragizm sytuacji. 

Ryszard Rynkowski, jeden z najpopularniejszych polskich artystów, ma poważne kłopoty - piosenkarz groził swojej rodzinie bronią

Wszystko wydarzyło się w Brodnicy, w której mieszka wokalista. Jak podaje Rmf24.pl, policjantów wezwał jeden z członków rodziny artysty. Gdy przyjechali na miejsce, okazało się, że Ryszard Rynkowski stoi przed swoim domem, a w ręku trzyma pistolet. Mężczyzna groził, że go użyje. Fakt.pl informuje nawet, że "groził popełnieniem samobójstwa".

Do interwencji policji doszło we wtorek po godz. 23.00. Obecnie mężczyzna przebywa na konsultacjach lekarskich, po których zostanie podjęta decyzja o kolejnych czynnościach - powiedziała w rozmowie z Fakt.pl st. asp. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brodnica.

Niebezpieczną sytuację szybko udało się opanować policjantom, którzy spokojnego już piosenkarza zatrzymali i przewieźli do izby wytrzeźwień. Mężczyzna dobrowolnie oddał funkcjonariuszom naładowaną ostrą amunicją broń, na którą miał pozwolenie. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Teraz sprawą zajmie się policja i prokurator. Spekuluje się, że powodem niebezpiecznego zajścia były kłopoty rodzinne Ryszarda Rynkowskiego. 

Śmiech, a później łzy

Informacja o zatrzymaniu popularnego wokalisty zelektryzowała świat polskich mediów. Niemal wszystkie serwisy internetowe rozpisują się już o problemach Ryszarda Rynkowskiego. Obojętni nie pozostają także internauci, którzy chętnie komentują poczynania artysty. Mimo że zaistniała sytuacja jest bardzo poważna, a członkom rodziny artysty na pewno nie jest do śmiechu, w wirtualnym świecie raczej nie znajdą słów wsparcia. 

Sława na mózg uderzyła. Pewnie nie chcieli z nim wypić za błędy to się wk… Teraz "Posiedźmy za błędy" niech sobie zanuci - pisze jeden z internautów na Facebooku Rmf24.pl. 

Oczywiście, to niejedyny komentarz nawiązujący do największych przebojów Ryszarda Rynkowskiego takich jak "Wypijmy za błędy", "Dziewczyny lubią brąz", czy "Dary losu". Podobne wpisy w Internecie można znaleźć bez większych problemów. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów