Dziewczynka myślała, że bojler jest robotem. Wideo z tego powitania chwyta za serce

Mateusz Patyk 29.03.2017
dziewczynka wita robota
Fotografia: YouTube.com/marxj1

Jedna z internautek w komentarzu uznała, że to film zachęcający do prokreacji, bo teraz każdy będzie chciał mieć tak rezolutne dziecko.

Dziecięce spojrzenie na świat jest tak odmienne od optyki dorosłego, że czasem tylko najmłodsi są w stanie dojrzeć magię w zwyczajnych na pozór rzeczach.

Dowodem tego jest film umieszczony w serwisie YouTube.com, a podany dalej na forum Reddit. Jego użytkownik o nicku shadeogreen nagrał własną córkę o imieniu Rayna podczas wiosennego spaceru.

Wideo pokazuje nietypową reakcję dziewczynki, gdy ta spotyka wystawiony na ulicę bojler. Dziecko najwidoczniej uznało, że zamiast zwykłego podgrzewacza wody stoi przed nią najprawdziwszy robot. To, co wydarzyło się chwilę później, wzbudziło falę wzruszenia w widzach na całym świecie.

Cześć, robocie. Kocham cię - wyznała na filmie Rayna przytulając jednocześnie metalowy piecyk.

dziewczynka spotyka robota
Fotografia: YouTube.com/marxj1

Sama słodycz

Internauci nie kryli ciepłych słów pod adresem małej. Jeden z użytkowników Reddita w nawiązaniu do filmu stwierdził, że gdyby tylko ta scenka byłaby animowana, z pewnością mogłaby to być równie dobrze produkcja Disneya lub Pixara. Ktoś inny dziwił się, że jeżeli to nie jest prawdziwy robot, to dlaczego ma oczy i uczucia?

Pojawiły się też głosy sądzące, że byłby to świetny teaser nowego sezonu serialu "Black Mirror" oraz uspokajające przed inwazją maszyn w przyszłości, bo przecież zawsze można pokazać ciemięzcom właśnie to wideo na znak pokoju.

Robot-bojler na pewno docenił miły gest dziewczynki, choć świadomość tego, że pewnie chwilę później jakaś śmieciarka zabrała go na złom, uderza w najczulsza strunę nawet najbardziej zatwardziałych dorosłych. Na otarcie łez pozostaje fakt, że film w serwisie YouTube od 27 marca obejrzano już 1,6 miliona razy.

Zobacz wideo z dziewczynką witającą "robota":

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów