Dziewczynie Milika zadano kłopotliwe pytanie. Nie wiedziała, że jest już na wizji. To trzeba zobaczyć

Emilia Klima 12.06.2017
Jesscia Ziółek
Fotografia: Screen z Instagram.com/bartoszpanczyk/

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika, miała sporo problemów z pytaniem czym się zajmuje. 

Partnerki piłkarzy od wielu lat budzą spore zainteresowanie mediów i fanów i łatwo dorobić im statusu celebrytki w krótkim czasie. Wiele z nich, jak na przykład Sara Boruc, znane nazwisko wykorzystuje do rozwinięcie swojej kariery, najczęściej stawiają na blog modowy (żona byłego bramkarza reprezentacji Polski ma też swój sklep online z biżuterią).

Wygląda na to, że w ślady swoich bardziej znanych koleżanek chce pójść dziewczyna napastnika reprezentacji Polski, Arkadiusza Milika. Jessica Ziółek w dniu meczu Polska - Rumunia wybrała się do studia TVN, gdzie była gościem programu "Wstajesz i wiesz". Prowadzący chcieli się dowiedzieć, jak mają ją przedstawić, czy jako modelką, czy może po prostu partnerkę Arkadiusza Milika. Dziewczyna miała w tym momencie ogromne problemy tożsamościowe, co zarejestrowały kamery. Ziółek nie zdawała sobie sprawy, że program jest już nagrywany. Jej zakłopotana mina mówi wiele.

Kim jest Jessica Ziółek?

Jessica Ziółek ma 21 lat, a Arkadiusz Milika poznała jeszcze w liceum. Piłkarz podszedł do niej w centrum handlowym i poprosił o numer telefonu. To nie był pierwszy występ modelki w telewizji. W 2014 pojawiła się w programie "Sekrety chirurgi", gdzie narzekała na to, że zbyt duży nos uniemożliwia jej pracę modelki. Obecnie Ziółek (z już "poprawionym" nosem) szuka pomysłu na rozwój kariery. 

Planuję coś nowego, ale nie chciałabym mówić, coś w stronę modową - zdradziła w rozmowie z WP Gwiazdy.

Czekamy z niecierpliwością ;-)

Jessica Ziółek, Arkadiusz Milik
Fotografia: Instagram.com/arekmilik
Jessica Ziółek
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów