Dziewczyna Keanu Reevesa porównywana jest do... Helen Mirren! Aktorka to skomentowała

Zuzanna Morska 08.11.2019
Keanu Reeves z partnerką
Fotografia: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani popularnego aktora nie mają wątpliwości - jego nowa ukochana bardzo przypomina im Hellen Mirren. Zobaczcie, jak skomentowała to sama aktorka!

Keanu Reeves wywołał ostatnio niemałe zamieszanie. Utalentowany aktor, który słynie z grania w rewelacyjnych produkcjach i jednocześnie z tego, że bardzo chroni swoją prywatność, pokazał się na czerwonym dywanie z nową ukochaną!

Świat oszalał na punkcie zdjęć tej dwójki, a wierni fani jednego z czołowych hollywoodzkich aktorów nie mogą się doczekać kolejnego oficjalnego wystąpienia pary. W dodatku obserwatorzy Keanu dostrzegli coś ciekawego. Uważają, że Alexandra jest łudząco podobna do... Helen Mirren! Plotki dotarły do aktorki, a ta się do nich odniosła!

Dziewczyna Keanu Reevesa jak Helen Mirren

Keanu Reeves należy do najbardziej skrytych gwiazd światowego show-biznesu. Aktor unika medialnego rozgłosu, ale od kilku dni znajduje się na czołówkach gazet. Wszystko za sprawą tego, że w końcu postanowił pochwalić się swoją ukochaną!

Gwiazdor spotyka się z Alexandrą Grant. Artystka jest o 9 lat młodsza od Keanu i okazuje się, że zna go już bardzo długo! Para poznała się 8 lat temu, ale dopiero od początku tego roku tworzy związek!

Fani zachwycają się tym, że Reeves w końcu znalazł wybrankę serca. Dostrzegli też w jego ukochanej pewien szczegół. Twierdzą, że jest ona bardzo podobna do Helen Mirren!

Aktorka odniosła się do tych komentarzy. I wygląda na to, że nie ma nic przeciwko tym porównaniom!

Bardzo mi to schlebia, bo Alexandra jest urocza - wyznała Mirren w rozmowie z "Entertainment Tonight".

Wygląda na to, że Mirren miała nawet okazję poznać Reevesa. Mąż Helen - reżyser Taylor Hackford - pracował z Keanu na planie "Adwokata diabła"!

Znam Keanu bardzo dobrze. Pracował z moim mężem i jest cudowną osobą. Ona jest szczęściarą i jestem pewna, że on również- wyznała Helen.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć zakochanym jeszcze więcej szczęścia.

EN_01400908_0148
Fotografia: Eastnews
EN_01400462_0010
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów