Dziennikarze pomylili imię mamy Krupy. Modelka komentuje. "Mama nazywa się Jolanta"

Hanna Skowron 05.02.2019
Joanna Krupa uśmiecha się w bluzce w panterkę i prezentuje pierścionki
Fotografia: Instagram/Joanna Krupa

"Starsza pani musi fiknąć" już niedługo na antenie TVN-u! W programie wystąpi Joanna Krupa ze swoją mamą. Dziennikarze pomylili jej imię, co modelka skomentowała.

Już niedługo Joanna Krupa wystąpi w programie "Starsza pani musi fiknąć". W nowym show TVN wezmą udział ludzie z pierwszych stron gazet wraz ze swoimi najbliższymi - rodzicami lub dziećmi. I tak na ekranach zobaczymy m.in.: Magdę Gessler z synem Tadeuszem oraz Dawida Kwiatkowskiego z mamą. W programie weźmie udział również Joanna Krupa ze swoją mamą Jolantą. Informacja o tym stała się bardzo problematyczna dla jednego z najpopularniejszych magazynów w Polsce.

Zobacz także: Magda Gessler oburzona nowym programem TVN. "Nazywa się koszmarnie"

Dziennikarze pomylili imię mamy Krupy

Na instagramowym profilu owego magazynu pojawiła się informacja o tym, że już wiosną na antenie TVN ruszy program "Starsza pani musi fiknąć".

W poście widzimy zdjęcie Joanny Krupy, a pod nim opis, że właśnie modelka wystąpi w nowym show stacji. U jej boku zobaczymy jej mamę i właśnie tu pojawił się problem. Dziennikarze napisali, że Krupa wystąpi "ze swoją mamą Wendy", co okazało się ogromną pomyłką. Sama główna zainteresowana postanowiła to skomentować.

Mama nazywa się Jolanta, nie Wendy - napisała Krupa w komentarzu.

Magazyn następnie zmienił treść swojego wpisu. Komentarz Joanny Krupy wciąż jednak możemy pod nim przeczytać. 

"Starsza pani musi fiknąć" to nowy program TVN-u. Zobaczymy w nim historie matek oraz ojców, którzy wraz ze swoimi dziećmi będą spełniać niezrealizowane do tej pory marzenia. W programie wystąpią m.in.: Dawid Kwiatkowski z mamą, Andrzej Piaseczny z mamą, Magda Gessler z synem oraz Joanna Krupa z mamą. Na każdego rodzica czekają wyzwania przygotowane przez ich dzieci. Z pewnością będzie wesoło!

Zobacz także: #10YearsChallenge to wyzwanie, które pokochali znani! Jak polskie gwiazdy wyglądały 10 lat temu?

Pamiętacie początki stacji TVN? Niektóre gwiazdy są w niej od samych początków. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów