Dziennikarz zapytał księżną Camillę, czy będzie tęsknić za Meghan i Harrym. Jej odpowiedź zszokowała wszystkich!

Zuzanna Morska 22.01.2020
Księżna Camilla i księżna Meghan
Fotografia: Shutterstock

Księżna Camilla nie mogła wyraźniej zasygnalizować, co sądzi na temat decyzji księcia Harry'ego i jego żony!

Księżna Meghan i książę Harry podjęli na początku stycznia poważną i bardzo trudną decyzję - postanowili "odejść" z rodziny królewskiej i rozpocząć nowe, niezależne finansowo życie, które zamierzają dzielić między Kanadę a Wielką Brytanię.

Na ten kontrowersyjny krok ostatecznie przystała królowa Elżbieta, której zależy na dobru wnuka i jego rodziny. Nie oznacza to jednak, że rodzina królewska jest zadowolona z takiego obrotu spraw. A co na ten temat sądzi macocha księcia Harry'ego, Camilla?

Dziennikarz zapytał Camillę, czy będzie tęsknić za Meghan i Harrym

Książę Harry wyleciał na początku tygodnia do Kanady, gdzie czekała na niego ukochana żony i mały synek Archie. Para książęca Sussexu zdecydowała się na odważny krok i postanowiła zrezygnować z pełnienia ważnych funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zarówno Harry'emu, jak i Meghan zależy na w miarę normalnym życiu - z daleka od blasku fleszy fotografów, którzy żyją życiem rodziny królewskiej.

Ich decyzja nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem ze strony członków rodziny królewskiej. Zawiedzeni są także fani. I choć mało kto zabiera publicznie głos w tej sprawie, ostatnio dziennikarzom udało się wypytać o tę decyzję księżną Camillę.

Żona księcia Karola wybrała się z wizytą do hospicjum w Londynie i to tutaj zapytano ją, czy będzie tęsknić za Harrym i Meghan.

Jak odpowiedziała księżna Camilla? Najpierw nastąpiło chwilowe zawahanie. Następnie padła prawdziwie królewska odpowiedź.

Oczywiście - powiedziała i... ironicznie się uśmiechnęła.

Całą sytuację udało się nagrać reporterom, a wideo szybko trafiło do sieci. Wiele osób twierdzi, że Camilla jest wściekła na swojego pasierba i jego żonę. Myślicie, że rzeczywiście a coś przeciwko ich decyzji?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów