Dziennikarz do Majdana: Zrobiłeś wstyd Małgosi. Chodzi o sytuację z "Projekt Lady". Jego reakcja mistrzowska

Anna Respondek 01.09.2017
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Fotografia: EAST NEWS

Gafowej afery ciąg dalszy. Co do powiedzenia na ten temat miał Majdan?

Radosław Majdan pojawił się w finałowym odcinku "Projektu Lady" jako gość specjalny. Niestety nie obyło się bez wpadek, na co zwróciły uwagę media show-biznesowe. W ostatnim wywiadzie piłkarz zdecydował się odnieść do tych zarzutów. 

Podczas balu, zorganizowanego z okazji finału programu, Małgorzata Rozenek nazwała swojego męża "królem przypału" oraz żartobliwie zasugerowała mu, że może nie powinien już więcej pić, na co on odpowiedział jej, że dopiero zaczyna. Radosław zadawał mentorkom "niewygodne" pytania i żartował w nieodpowiedni sposób. 

Dzinnikarz portalu PrzeAmbitni.pl, w trakcie wywiadu z Radosławem Majdanem, nie omieszkał zapytać go o aferę, której stał się głównym bohaterem. Celebryta nie czuł się jednak zbity z tropu i bez najmniejszego kłopotu odpowiedział na te "zarzuty".

Nie, nie zrobiłem wstydu. To było wyrwane z kontekstu. Nie było tam żadnego zakłopotania, nikt nie musiał naprawiać niezręcznej sytuacji. Było wesoło i było ok. Nie jest to dla mnie żaden problem bo ani Małgosia, ani ja nie czuliśmy się w tym źle, ani nikt przy stoliku. Pewne rzeczy przedstawiane są, aby wzbudzić jakąś sensację. bardzo spokojnie do tego podchodzę - wyjaśnił. 

Skoro Radosław nie widzi problemy, to my również. ;)

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów