Dziennikarz ostro do Harry'ego: "Porzuciłeś to dla kariery filmowej żony"

Książę Harry w garniturze wysiada z czarnej limuzyny
Fotografia: BEN STANSALL/AFP/East News

Książę Harry wydał oficjalne oświadczenie w sprawie rezygnacji z funkcji w rodzinie królewskiej. Jego słowa w ostry sposób skomentował znany dziennikarz, Piers Morgan.

Rezygnacja z oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej, którą ogłosili Meghan i Harry, spotkała się z ogromnym oburzeniem w mediach na całym świecie. Ostatnio Harry wydał emocjonalne oświadczenie, w którym zabrał głos w tej sprawie. Przyznał, że nie miał innego wyjścia, chcąc bronić swojej rodziny przed atakami, z którymi musieli się zmierzyć. Jego słowa nie spodobały się znanemu dziennikarzowi. Piers Morgan w ostrych słowach je skomentował.

Zobacz także: Meghan i Harry zaatakowani przez znanego dziennikarza. "Kim oni, k***a, myślą, że są?"

Dziennikarz Piers Morgan ostro komentuje oświadczenie Harry'ego

Książę Harry i Meghan Markle mocno zdenerwowali opinię publiczną swoim oświadczeniem o odejściu z rodziny królewskiej.

Ich słowa w ostry sposób skomentował znany dziennikarz, Piers Morgan. Teraz postanowił w równie mocny sposób wypowiedzieć się na temat ostatniego oświadczenia Harry'ego, którym książę miał jego zdaniem ośmieszyć siebie i żonę. Jak sam Morgan przyznał, rozbawiły go jego słowa.

Podłe, bestialskie, rasistowskie media wypędziły Harry'ego i Meghan. Mieliśmy śmiałość sądzić, że baby shower wyprawione za 500 000 dolarów w Nowym Jorku było trochę niestosowne, biorąc pod uwagę, że Harry i Meghan zachęcali nas na Twitterze, aby zwracać większą uwagę na biednych ludzi. Och, i szokujące jest to, że zasugerowaliśmy, że jeśli chcą, aby podatnicy wydali trzy miliony dolarów na remont ich domu, nie powinni ukrywać zdjęć i szczegółów narodzin syna, ani powstrzymywać publiczności przed zrobieniem zdjęcia na Wimbledonie. Faktycznie, media traktowały ich straszliwie - napisał dziennikarz. 

Dalej jest jeszcze mocniej. Zdaniem dziennikarza, to, że Harry i Meghan nadal chcą służyć królowej, ma na celu jedynie zamydlić oczy poddanym.

Jedyną "usługą" w ich umysłach jest komercyjne wykorzystanie swojego królewskiego statusu i promowanie kariery aktorskiej Meghan. (...) Kiedy staną się kolejną parą celebrytów, znajdą się na łasce bezlitosnych amerykańskich mediów tabloidowych i paparazzi. (...) Oszczędź nam swoich krokodyli łez, Harry. Porzuciłeś to dla wielkich pieniędzy i kariery filmowej swojej żony - dodał Morgan.

Trzeba przyznać, że dziennikarz nie oszczędził Meghan i Harry'ego. Myślicie, że zasłużyli sobie na takie słowa?

Zobacz także: Hugh Grant zarzuca tabloidom, że przyczyniły się do śmierci księżnej Diany

Którego członka rodziny królewskiej lubisz najbardziej? Sprawdź, którego z nich przypominasz!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów