Dziennikarka "Men's Health" opowiedziała, jak to jest kochać się z mężczyzną, który ma implant penisa

Redakcja 14.02.2017
Seks z mężczyzną z implantem penisa
Fotografia: Pixabay

Okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. 

Uszkodzony i niesprawny penis, to jeszcze nie koniec świata.

Współczesna medycyna w krytycznych sytuacjach oferuje implant wszywany w mosznę i trzon prącia. Penis bioniczny może uratować związek i znacznie podnieść samoocenę. Publicystka magazynu "Men’s Health", Anka Radakovich, opisała seks z 39-letnim mężczyzną z implantem penisa.

Zabijesz mnie tym! - emocjonalnie relacjonowała swoją przygodę Amerykanka.

Anka Radakovich jest seksuolożką i publicystką, która uznawana jest za pierwszą, nowoczesną autorkę na temat seksu. Jej kolumna w magazynie "Details", którą prowadziła w latach 90. do dziś uważana jest za kultową. Jej partner został impotentem na skutek powikłań związanych z cukrzycą. Kobieta widziała w nim wiele pozytywnych cech charakteru, dlatego nie przeszkadzało jej, że jest jego penis wymaga mechanicznego wspomagania. Pociągała ją perspektywa erekcji na zawołanie, świadomość, że narząd będzie twardy jak skała, a stosunek będzie trwał godzinami.

Implant penisa
Fotografia: East News

Implant penisa.

Randka z balonem

W operacji ratującej życie seksualne wykorzystuje się plastikowe elementy. W komory erekcyjne wpompowywana jest woda, a plastikowe pręty wyginane są ręczne do wymaganego kształtu i pozycji. Podczas opisywanej randki okazało się, że implant umożliwia zastosowanie aż czterech stopni twardości penisa - miękkiego, średnio twardego, twardego i zabójczo twardego. Partner amerykańskiej publicystki naciskał pompkę wielkości winogrona dwadzieścia razy, a ta przestraszyła się, że 39-latek zrobi jej krzywdę. 

Kobieta opisała, że ten widok przypomniał jej podłużne balony, z których sprzedawcy tworzą  jamniki. W trakcie stosunku okazało się, że doświadczenie z implantem niczym nie różni się od tradycyjnego stosunku. Po zakończeniu zbliżenia penis 39-latka wciąż był w gotowości. 

Mam nadzieję spotkać go ponownie, kiedy będzie miał 80 lat i wciąż będzie w formie 18-latka – napisała Anka.

Implanty penisa są jednak rewolucją, która czasem może przysporzyć kłopotów. W 2015 roku DailyMail.co.uk opisał historię Mohammeda Abada, który po operacji wszczepienia plastikowego implantu przez dwa tygodnie miał erekcję.

Mężczyzna, który został impotentem w wieku sześciu lat na skutek wypadku przyznał, że nie żałuje decyzji o operacji, ponieważ ta zmieniła jego życie na lepsze, a chwile upokorzenia ma już za sobą. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów