Wpadka TVN24 stała się hitem internetu! Prezenterka została ukarana

Katarzyna Leszczyńska 19.06.2018
Dziennikarka TVN24
Fotografia: Twitter/ Polska Suwerenna

Niedawno na antenie TVN24 doszło do horrendalnej wpadki. Internauci i konkurencja wyśmiali stację. Odpowiedzialni za nią ponieśli konsekwencje. 

Nie każdy musi znać się na wszystkim. Oczywiście wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Dziennikarze w programach na żywo są na to szczególnie narażeni. Ostatnio na antenie stacji TVN24 doszło jednak do wpadki, która stała się hitem w sieci. Zarówno internauci, jak i konkurencja, postanowili wytknąć błąd stacji informacyjnej TVN-u. A to nie mogło obyć się bez konsekwencji.

Zobacz także: Takiej wpadki w "DD TVN" jeszcze nie było. Meller wspomina tragiczne dzieciństwo Błaszczykowskiego

Sytuacja miała miejsce tuż po meczu Hiszpanii z Portugalią podczas Mistrzostw Świata w Rosji. Obie drużyny zremisowały w tym spotkaniu 3:3. Strzelcem wszystkich bramek dla Portugalii był oczywiście Cristiano Ronaldo. Piłkarz dokonał wówczas historycznego wyczynu, ponieważ strzelił hat-tricka jako najstarszy piłkarz w historii mundialu. Jego występ stał się ogromnym problemem dla dziennikarzy TVN24.

Warto też powiedzieć, że dwa z goli w tym meczu, które należały do Cristiano Ronaldo, to tzw. "hat-tricki" - powiedziała prezenterka.

To właśnie te słowa wzbudziły oburzenie. Przypomnijmy, że "hat-trick", jak sama nazwa wskazuje, to trzy bramki strzelone przez piłkarza w jednym meczu. 

Prezenterka TVN24 ukarana

Cała ta sytuacja wzbudziła ogromne oburzenie w sieci, ale nie tylko. Błąd wyśmiali również dziennikarze z innych stacji, przede wszystkim największych konkurentów TVN-u - Polsatu oraz TVP. Gafa popełniona na antenie skończyła się nieprzyjemnościami dla prezenterki. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, kobieta została zawieszona. Do odpowiedzialności został posunięty również wydawca owego serwisu, który na 2 tygodnie został usunięty ze wszystkich dyżurów w grafiku. Jak myślicie, czy kara jest współmierna do przewinienia? 

Zobacz także: Neymar zaskoczył wszystkich! Jego nowa fryzura to obciach

Najlepsze filmy o piłce w sam raz na mundial! Zobaczcie w galerii:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów