Już wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w "Dzień Dobry TVN". Znana prezenterka potwierdziła doniesienia

Anna Respondek 13.03.2018
Magda Mołek
Fotografia: Instagram/magda_molek

Zastępstwo za Magdę Mołek zostało oficjalnie potwierdzone. Fani programu długo czekali na tę wiadomość. 

Już niedługo w porannym programie "Dzień Dobry TVN" zajdą duże zmiany. Jedna z najbardziej lubianych prezenterek, Magda Mołek, ze względu na zbliżający się poród, będzie musiała przejść na urlop macierzyński.

Zobacz także: Mołek pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani zaskoczeni

Od kilku miesięcy w mediach trwają spekulacje, na temat tego, kto zastąpi Mołek w programie. Choć na początku twierdzono, że pewniakiem jest Agnieszka Woźniak-Starak, to jednak właściciele stacji zadecydowali inaczej, ponieważ występy dziennikarki nie spodobały się fanom "Dzień Dobry TVN". Dlatego właśnie obok Marcina Mellera już niedługo zobaczymy Ulę Chincz.

Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej - wyznała w "Fakcie".

Chincz wyjawiła, że to dla niej duża radość i zaszczyt. Przyznała także, że nie wie jeszcze, kiedy to nastąpi i kiedy Magda Mołek zdecyduje się pójść na urlop.

Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę - dodała nowa prowadząca. 

Podoba się Wam taki wybór? ;)

Zobacz także: Kinga Rusin ostro o kolejnym małżeństwie. "Co za obsesja"

Zobacz także, jak się zmieniły gwiazdy TVN przez lata:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów