Majdany promowali "Iron Majdan" w "DD TVN". Rusin wbiła szpilę Rozenek. To nie spodoba się Perfekcyjnej

Katarzyna Leszczyńska 19.03.2018
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i X-NEWS

W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promowali 3 odcinek "Iron Majdan". Kinga Rusin odniosła się do tego z ironią.

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan nie od dziś nie pałają do siebie sympatią. Konflikt pomiędzy obiema paniami narósł, gdy chodziły pogłoski, że Perfekcyjna po rozstaniu z mężem zaczęła spotykać się z Piotrem Kraśko, mężem najlepszej przyjaciółki Rusin, Karoliny Ferenstein-Kraśko. Choć obie panie starają się unikać siebie nawzajem, bywa tak, że ich konfrontacja jest nieunikniona, ponieważ pracują dla tej samej stacji.

Zobacz także: Rozenek rezygnuje z udziału w "Iron Majdan"? "Mam tu umrzeć, żeby ktoś zobaczył, że to jest dziwne?"

Ostatnio w „Dzień Dobry TVN” pojawiło się nagranie Małgorzaty i Radosława Majdanów, w którym zapraszają do oglądania trzeciego odcinka swojego programu „Iron Majdan”. Materiał promujący produkcję powstał na torze gokartowym, na którym rodzina Perfekcyjnej spędzała wolny czas. Majdany zdradzili, że nadchodzący odcinek ma być jednym z najbardziej emocjonujących zarówno dla widzów, jak i dla nich samych.

To był chyba najtrudniejszy odcinek. To był taki odcinek, w którym wykonanie zadania wisiało naprawdę na włosku. Był zupełnie inny od pozostałych i mam wrażenie, że był o czymś – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Naprawdę musieliśmy przerwać zdjęcia i przeprowadzić poważną rozmowę z produkcją – dodał Majdan.

Choć Majdany nie pojawili się w studiu, robienie reklamy „Iron Majdan” wyraźnie nie było na rękę Kindze Rusin, która prowadziła ten odcinek „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka z ironią odniosła się do „Iron Majdan”, jednocześnie promując program, który sama prowadzi „Agent-Gwiazdy”.

Skoro już reklamujemy inne pozycje naszej stacji, to przypomnę, że w środę jest „Agent”. Tam są dopiero „czelendże” – powiedziała żartobliwie Rusin.

Jednocześnie Kinga Rusin słowem „czelendże” wbiła szpilę Małgorzacie Rozenek. Jest to nawiązanie do wypowiedzi Perfekcyjnej z pierwszego odcinka „Iron Majdan”. Gwiazda powiedziała wówczas „Nie zrobię czelendżu, w du*ie mam czelendżu”. Sądząc po zapowiedzi trzeciego odcinka, tym razem również może mieć z tym problem.

Zobacz także: Rusin komentuje śpiew Rozenek na ramówce TVN. Wymownie

Zobaczcie w poniższej galerii, jak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u:

Autor: Julia Pandecka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów