Magda Mołek i Marcin Meller polegli na wywiadzie z Dawidem Podsiadło? Fani piosenkarza bezlitośni

Anna Respondek 22.10.2018
Dawid Podsiadło i Marcin Meller
Fotografia: Intagram/marcin_meller_arbuz

Dawid Podsiadło w studiu "Dzień Dobry TVN" pojawił się w sobotni poranek. 

Dawid Podsiadło zaistniał dzięki programowi "X Factor". Od tamtego momentu wokalista uważany jest za jednego z najlepszych artystów młodego pokolenia, który na swoim koncie ma wiele hitów. 

W 2016 roku Podsiadło postanowił zrobić sobie jednak chwilę przerwy od muzyki i swojej popularności. Fani wiernie czekali na jego powrót i kolejną płytę. Piosenkarz powrócił, a dwa pierwsze single z jego najnowszej płyty "Małomiasteczkowy" i "Nie ma fal" zostały przyjęte wyjątkowo dobrze. 

Podsiadło w studiu "Dzień Dobry TVN"

Dawid w weekend pojawił się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie promował nową płytę. Wywiad z piosenkarzem przeprowadzali Magda Mołek i Marcin Meller, którzy według fanów wokalisty zupełnie nie poradzili sobie z jego nietypowym poczuciem humoru. Zaczęło się od entuzjastycznej wypowiedzi Podsiadło. 

Tak! Bardzo się cieszę, że się znów widzimy i że wydałem nową płytę. Faktycznie, zmęczyłem się odpoczynkiem. Uznałem, że nie powinienem tracić czasu na nic nierobienie i teraz nie mam już w planach takich przystanków. Nie mam w planach opuszczania Polski. Lubię to robić raz na jakiś czas, żeby odpocząć od samego siebie, w kontekście popularności - powiedział. 

Magda Mołek chciała dowiedzieć się od Dawida, jaki "był to moment" w jego życiu, że musiał opuścić Polskę. Niestety Dawid nie chciał opowiadać o swoich prywatnych przeżyciach, więc skwitował to bardzo wymijająco. 

No to był taki moment, że wyjechałem na Islandię - stwierdził. 

Jak zauważyli fani, w studiu trudno było zauważyć "fale" między dziennikarzami a piosenkarzem. Co jakiś czas pojawiała się niezręczna cisza, a Meller i Mołek nie nadążali za humorem Dawida. 

Fani komentują występ Podsiadło w "Dzień Dobry TVN"

Fani Dawida nie omieszkali zaprezentować swojego niezadowolenia na oficjalnym koncie "Dzień Dobry TVN". Pod postem z Podsiadło pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. 

Prowadzący do bani. 

Między Dawidem a prowadzącymi zabrakło fal... - pisali. 

Widzieliście ten wywiad? 

Czego słuchaliśmy na początku XXI? Te hity zna każdy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów