Kinga Rusin komentuje odejście Mołek i Mellera z "DD TVN"!

Zuzanna Morska 19.07.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dziennikarka odniosła się do najnowszych i zaskakujących rewelacji. Na Instagramie skomentowała zdjęcie i wpis Marcina Mellera.

W piątek rano Magda Mołek i Marcin Meller podali informację o tym, że postanowili odejść z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarze wystosowali oświadczenia, którymi podzielili się z fanami na instagramowych profilach.

Zaskakująca informacja poruszyła wielu widzów popularnej śniadaniówki - w końcu Mołek i Meller byli jedną z ulubionych par prowadzących format. Post Mellera dotyczący odejścia z "DD TVN" skomentowało wiele znanych osób. W tym Kinga Rusin!

"Dzień Dobry TVN": Kinga Rusin komentuje odejście Magdy Mołek i Marcina Mellera

Zarówno Magda, jak i Marcin pożegnali się ze swoimi fanami na Instagramie. Magda napisała, że po 15 latach robi sobie przerwę.

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu "W roli głównej". Przygotowuję też dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem. Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA.

Z kolei Marcin Meller napomknął, że to nie pierwsza taka sytuacja w jego życiu.

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z @dziendobrytvn. W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z @magda_molek. Uspokajam, że Drugie Śniadanie Mistrzów w @tvn24.pl pozostaje bez zmian. Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany!

Pod postem gwiazd pojawiło się wiele komentarzy innych postaci z polskiego show-biznesu. Skomentowała go między innymi Kinga Rusin!

Jak to? Mam nadzieję, że to tylko chwilowy odpoczynek i za chwilę powrót. Marcin, czekamy! - napisała Kinga.

A wam będzie brakowało tej pary?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów