"Po co kobietom pieniądze?". Temat poruszony w "Dzień Dobry TVN" wywołał burzę

Anna Respondek 24.10.2018
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
Fotografia: Instagram/dziendobrytvn

Żaden temat dawno nie wywołał takiego poruszenia wśród widzów "Dzień Dobry TVN".

"Dzień Dobry TVN" to program śniadaniowy, w którym prowadzący poruszają wiele tematów od polityki poprzez spotkania z gwiazdami aż po szeroko rozumiany lifestyle. Tym razem w programie padło wyjątkowo kontrowersyjne pytanie "po co kobietom pieniądze". Niestety wypowiedzi prowadzących i gości wyjątkowo nie spodobały się widzom. 

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

Temat poruszony w porannym programie wyjątkowo nie spodobał się dziennikarce Gazety Wyborczej, która swoje niezadowolenia postanowiła pokazać w mediach społecznościowych. Na jej Facebooku pojawił się wpis pełen oburzenia.

Wtorek, 10.38. Andrzej Sołtysik zastanawia się, czy kobiety potrafią już inwestować, goście odpowiadają.
- Jak coś kosztuje 3.99, to dla mnie kosztuje 3 złote, a dla mężczyzny 4! - dzieli się z nami swoim przemyśleniem Odeta Moro. Dziękujemy, Odeto.
- Nie no, jasne, są kobiety materialistki - dorzuca aktorka Jabłczyńska. 
Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro teoretycznie najbardziej postępowy kanał telewizyjny wciąż tkwi w roku wczesnym tysiącdziewięćsetnym? Oraz kiedy dorobimy się celebrytów, którzy potrafią przyjść i na zadane głupie pytanie odpowiedzieć, że jest głupie - napisała.

Adrianna Rozwadowska nie była jedyną kobietą, która zwróciła uwagę na to niefortunne pytanie. W sieci pojawiło się dużo więcej komentarzy od oburzonych kobiet. 

A po co mężczyznom pieniądze? Po co w ogóle są pieniądze? Po co jest cokolwiek na tym świecie? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi.

Telewizja śniadaniowa ciągle w XIX wieku. Ale spoko, przecież zaraz mamy stulecie wywalczenia praw wyborczych kobiet. Będzie jakiś apel, kwiaty. Może nawet materiał w TVN? - kpiły. 

A wy, wiecie po co kobietom są pieniądze? Czy to pytanie naprawdę kiedykolwiek powinno paść w takiej formie? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Rozwój przemysłu i różnych innych gałęzi gospodarki doprowadzi do tego, że niektóre przedmioty już niedługo całkiem znikną z naszego życia:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów