Andrzej Sołtysik ponownie pod ostrzałem fanów "Dzień Dobry TVN". "On jest żenujący"

Anna Respondek 22.11.2018
Andrzej Sołtysik
Fotografia: VIPHOTO/East News

Jego żarty zostały uznane za wyjątkowo seksistowskie. 

"Dzień Dobry TVN" to jeden z najbardziej popularnych programów śniadaniowych, w którym regularnie pojawiają się największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Twórcy formatu starają się urozmaicić jego tematykę, dlatego rozmowy dotyczą sztuki, filmów, szeroko rozumianego lifestyle'u i często trudnych tematów, które oddziałują i dotyczą całej społeczności. Program prowadzony jest przez kilka duetów, które w różnym stopniu mogą liczyć na przychylność widzów. 

Co rusz w sieci wybucha kolejna "afera" związana z tym, jak zachował się jakiś zaproszony gość lub jak zachowali się prowadzący. Ostatnio głośno było o wywiadzie Rusin i Kraśko z Mają Frykowską, która opowiadała o swoim nawróceniu. Tym razem widzom "Dzień Dobry TVN" podpadł Andrzej Sołtysik, który próbował zażartować, jednak jego komentarze zostały zrozumiane zupełnie inaczej. 

Fani "Dzień Dobry TVN" krytykują Andrzeja Sołtysika

W "Dzień Dobry TVN" postanowiono pokazać widzom, jak stworzyć domowe SPA. W tym celu zaproszono specjalistkę Anetę Suchowierską, która zaprezentowała swoje sposoby na idealną i relaksującą kąpiel. Aby urozmaicić obrazek, na planie "Dzień Dobry TVN" pojawiła się wanna, a w niej piękna modelka o imieniu Paula. Sołtysik od razu zwrócił się do modelki i zapytał, czy "jest jej cieplutko i wygodnie". Później wyznał, że bardzo chętnie zabrałby panią Anetę do domu. Kolejny komentarz znów skierowany był do modelki.

Są takie sytuacje w życiu mężczyzny, że może poprosić tylko o szlafrok - powiedział.

Zachowanie prowadzącego wyjątkowo nie spodobało się widzom, którzy w komentarzach na Instagramie pokazali, co sądzą o jego wypowiedziach. 

Żenujące teksty prowadzącego. Nie mogę go oglądać, a co dopiero słuchać. 

Nie lubię, a nawet mnie denerwuje pan Sołtysik.

Czy już naprawdę nie ma inteligentnego faceta, który tworzyłby fajny duet z Anią? Proszę dać temu Panu jakieś inne zadania, on jest żenujący - pisali. 

A wy, co sądzicie o zachowaniu prowadzącego? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN? Niektóre wciąż wyglądają tak samo!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów