Dzień Darmowej Dostawy już dziś! W których sklepach zrobisz zakupy?

Sylwia Kropiewnicka 05.12.2018
Dostawca z przesyłką online
Fotografia: Shutterstock

Dzień Darmowej Dostawy wypada właśnie dziś (5 grudnia). Tego dnia można zrobić zakupy w 987 sklepach online bez ponoszenia kosztów dostawy. Pozwala to na niewątpliwie dużą oszczędność. Które sklepy biorą udział w tej akcji?

Dzień Darmowej Dostawy rozpoczyna się 5 grudnia 2018 roku minutę po północy i zakończy się tego samego dnia o godzinie 23:59. Akcja ma na celu promowanie zakupów online w Polsce. Jak podaje Radio Zet, w tym roku bierze w niej udział 987 sklepów online z różnym asortymentem! Co możesz kupić taniej? Koniecznie sprawdź!

Promocja obejmuje swoim zasięgiem zakupy internetowe jedynie z dostawą na terytorium Polski. Jeśli planowaliście robić zakupy online, to świetna okazja. Zamówienie bez kosztów dostawy będzie sporo tańsze.

Dzień Darmowej Dostawy 2018 – lista sklepów

Zakupy online stają się coraz popularniejsze. Ludzie chętnie robią zakupy w internecie, skutkiem czego lista sklepów online cały czas powiększa się o nowe. W których sklepach zrobisz zakupy w Dzień Darmowej Dostawy? Są wśród nich zarówno sklepy internetowe z kategorii odzieży i bielizny, jak i książek, czy nawet motoryzacji i AGD.

Zobacz także:  Zara, H&M czy inne sieciówki? W których sklepach odzieżowych największe promocje na Black Friday?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów