Zarabiaj na piciu piwa! Sieć barów właśnie rozpoczyna rekrutację

Piwo
Fotografia: Shutterstock

Ktoś chętny?

Dobra wiadomość dla imprezowiczów i miłośników piwa! Pewna sieć barów poszukuje obecnie pracownika na stanowisko testera. To niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy. Poznajcie szczegóły.

Praca marzeń - tester pubów!

Brytyjska sieć barów Hungry Horse, do której należy łącznie 200 lokali, poszukuje pracownika, którego zadaniem będzie sprawdzanie jakości oferowanych usług. W ich skład wchodzą m.in. gra w rzutki, różnego rodzaju barowe quizy i oczywiście picie piwa.

Osoba na tym stanowisku może liczyć na doskonałą zabawę, za którą będą jej jeszcze płacić. Jak czytamy w ogłoszeniu, stawka za testowanie barów będzie wynosić 500 funtów, czyli około 2500 zł!

Rekrutacja wciąż trwa! Swoje zgłoszenia należy zgłaszać 13 listopada. Aby zdobyć tę posadę, nie trzeb wysyłać klasycznego CV. Wystarczy, że napiszesz w wiadomości do pracodawcy, dlaczego to właśnie ty powinieneś dostać tę pracę.

Swoje zgłoszenie należy wysłać tutaj. Weźmiecie udział w rekrutacji?

shutterstock_507392950
Fotografia: Shutterstock

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Domy gwiazd robią wrażenie. A wnętrza domu Małgorzaty i Radosława Majdanów są naprawdę luksusowe. Koniecznie musicie je zobaczyć!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów