Dzieci Kate i Williama dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z koronawirusem. Rozczulające wideo podbija sieć!

Paulina Ermel 27.03.2020
Rodzina książąt Cambridge
Fotografia: Matt Porteous/Press Association/East News

Do sieci trafiło poruszające nagranie, którego głównymi bohaterami są dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Młodzi następcy tronu zdobyli się na rozczulający gest - w ten sposób dziękują pracownikom ochrony zdrowia za walkę z koronawirusem.

Koronawirus zbiera oraz większe żniwo na całym świecie. Sytuacja dramatycznie wygląda już nie tylko we Włoszech, ale też we Francji, Hiszpanii, USA czy w Wielkiej Brytanii. Władze i pracownicy ochrony zdrowia robią wszystko, żeby zahamować wzrost zachorowań na COVID-19. 

Obywatele wszystkich krajów zrzeszają się w obliczu tragedii. Zbierane są duże kwoty pieniędzy na wsparcie szpitali, ale też organizowane są akcje, których celem jest podziękowanie wszystkim zaangażowanym w nierówną walkę. 

Także rodzina królewska dołączyła się do podziękowań kierowanych pod adresem lekarzy, pielęgniarek, diagnostów i innych pracowników medycznych walczących z pandemią. Do sieci trafiło nawet urocze nagranie, które pokazuje dziękujących księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Zobaczcie!

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama dziękują ochronie zdrowia za walkę z koronawirusem

Rząd Wielkiej Brytanii dopiero niedawno zdecydował się wprowadzić ograniczenia dla obywateli związane z szerzącym się w kraju koronawirusem. Rekomendowane jest zostawanie w domu, praca zdalna, a także dbanie o higienę osobistą. 

Obywatele Wielkiej Brytanii wzięli sobie te rekomendacje do serca też dlatego, że okazało się, że zarażony został sam książę Karol. Choć następca tronu czuje się dobrze, lekarze martwią się o jego zdrowie.

Pracownicy ochrony zdrowia stają na głowach, aby zahamować wzrost zachorowań i jak najlepiej pomóc chorującym. W ramach podziękowania Brytyjczycy wychodzą na balkony i oklaskują działania medyków.

Na taki sam gest zdecydowały się dzieci Kate i Williama. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak biją brawo wszystkim pomagającym.

Pamiętajcie, że w obliczu tej trudnej sytuacji nawet najmniejszy gest wsparcia liczy się podwójnie.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów