Tak będą wyglądały dzieci Meghan i Harry'ego? Powstała wizualizacja chłopca i dziewczynki

Anna Respondek 08.06.2018
Meghan i Harry
Fotografia: Instagram/kensingtonroyal

Wizualizacją zajął się amerykański ilustrator sądowy. Nie jesteśmy pewni, czy Harry i Meghan chcieliby, aby ich dzieci tak wyglądały.

Minęło zaledwie kilka tygodni od ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego, a już cały świat mówi o tym, kiedy na świecie pojawią się dzieci książęcej pary. Zza granicy napływają sensacyjne wiadomości, jakoby Meghan była już w ciąży i to dodatkowo bliźniaczej. 

Zobacz także: Koniec przyjaźni między Kate a Meghan? Wszystko przez to zachowanie

Brytyjskie portale i gazety prześcigają się w domysłach, a na dowód pokazują podobno powiększony brzuszek księżnej. Co więcej, magazyn "Life&Style" twierdzi, że Harry już wybrał imię dla dziewczynki i ma być to imię po zmarłej księżnej Dianie.

Choć żadna z tych informacji nie znalazła jeszcze potwierdzenia w rzeczywistości, to znany ilustrator sądowy postanowił ujawnić, jak w rzeczywistości mogą wyglądać dzieci Meghan i Harry'ego. Z tego względu Joe Mullins stworzył dwie grafiki, chłopca i dziewczynki. Zdjęcia opracował na podstawie fotografii książęcej pary. Według Mullinsa dziewczynka będzie znacznie bardziej podobna do mamy, natomiast chłopiec odziedziczy urodę po ojcu. 

Naszym zdaniem zdjęcia są nieco przerażające... A Wam, jak się podobają? ;)

Zobacz także: Tak wyglądał ślub sobowtórów Meghan i księcia Harry'ego! Podobni?

EN_01292202_0002
Fotografia: EAST NEWS
EN_01292202_0003
Fotografia: EAST NEWS
Zagłosuj

Czy uważasz, że dzieci ze zdjęć są podobne do Meghan i Harry'ego?

Liczba głosów:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów