Dzieci Kate i Williama pierwszy raz wystąpiły przed kamerą! To wideo podbija sieć

Zuzanna Morska 05.10.2020
Kate, William i dzieci
Fotografia: Rex Features/East News

Książę George, księżniczka Charlotte i nawet książę Louis zadali kilka pytań dotyczących zwierząt znanemu brytyjskiemu biologowi Daviowi Attenborough. Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniu!

4 października na Netflixie pojawił się dokument "David Attenborough: Życie na naszej planecie". To tak naprawdę świadectwo znanego biologa i popularyzatora nauki o przyrodzie, który opowiada o tym, jak działalność człowieka wpłynęła na środowisko w ciągu ostatnich 90 lat.

Specjalny pokaz produkcji, jeszcze zanim pojawiła się ona na Netflixie, został przygotowany dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej - księżnej Kate, księcia Williama i ich dzieci.

Książę George, księżniczka Charlotte, a nawet najmłodszy książę Louis mieli w związku z premierą kilka pytań do Davida Attenborough. Podróżnik rzeczowo odpowiedział im na nie, a wszystko nagrała kamera! Musicie to zobaczyć!

Dzieci Kate i Williama pierwszy raz przed kamerą

Na nagraniu widzimy najpierw 7-letniego księcia George'a, który pyta biologa o to, jaki gatunek zwierzęcia wyginie jako następny. Sir David Attenborough odpowiada chłopcu, że ma nadzieję, że żaden nie wyginie. I szczegółowo wyjaśnia, co możemy zrobić, aby ochronić zwierzaki.

Następnie swoje pytanie zadaje nieśmiała 5-letnia księżniczka Charlotte. Córkę Kate i Williama interesuje, czy Attenborough też lubi pająki tak jak ona. Wygląda na to, że podróżnik uwielbia pająki i w odpowiedzi zaczyna zastanawiać się, dlaczego ludzie nie podzielają jego zdania.

Na samym końcu do rozmowy z biologiem włącza się także 2-letni książę Louis. Najmłodszy syn pary książęcej Cambridge pyta swojego rozmówcę o to, jakie jest jego ulubione zwierzę. Okazuje się, że David Attenborough najbardziej ceni sobie małpy.

Zapis całej rozmowy podróżnika z dziećmi Kate i Williama trafił do sieci za pośrednictwem Twittera. I szybko zdobył ogromną popularność. Zresztą sami zobaczcie, jakie to urocze!

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów