Dzieci Kate i Williama muszą przestrzegać surowych zasad. Bardzo im współczujemy

Katarzyna Leszczyńska 02.08.2018
Książę William z księciem Georgem i księżniczką Charlotte idzie ulicą
Fotografia: EAST NEWS

Wydawać się może, że dzieci Kate i Williama mają sielankowe dzieciństwo. W rzeczywistości jednak nie wolno im wielu rzeczy dostępnych dla ich rówieśników.

Wiele małych dziewczynek w dzieciństwie marzy o byciu księżniczką. Okazuje się jednak, że nie jest to tak przyjemne jak mogłoby się wydawać. Dzieci z rodziny królewskiej obowiązują surowe zasady, przez co nie mogą zachowywać się tak jak ich rówieśnicy. GeorgeCharlotte i Louis naprawdę nie mają łatwego życia.

Zakazy dotyczące zabaw

Co najbardziej lubią robić dzieci? Oczywiście bawić się! Dzieci Kate i Williama nie mają jednak dostępu do wielu zabaw. I choć księżna stara się im to wynagrodzić, spędzając z nimi jak najwięcej czasu, niektóre zabawy są dla nich nieodpowiednie. Jest to np. granie w planszówki, w które kochają grać wszystkie dzieci. George i Charlotte nie znają tej formy zabawy.  

Jest jeszcze jedna bardzo ważna zasada co do zabaw dzieci Kate i Williama. Pod żadnym pozorem nie wolno im używać smartfonów, tabletów, ani żadnych nowoczesnych sprzętów elektronicznych.

Mają powiedziane, że są to raczej zabawki mamy i taty, nie są dla dzieci – możemy przeczytać na Usmagazine.com.

Kate i William nie chcą, żeby ich dzieci korzystały z telefonów komórkowych, które są uzależniające. Wolą, żeby rozwijały swoją wyobraźnię przez tradycyjne zabawy.

Zobacz także: Trzy miesiące temu urodziła, a już ma szczupłą sylwetkę. Księżna Kate zdradziła sekret swojej figury po ciąży

Zakazy dotyczące życia codziennego

Zabawy to nie wszystko. Istnieje wiele zasad związanych z etykietą, które obowiązują nawet dzieci. Okazuje się zatem, że nie tylko Kate i Meghan nie mają pod tym względem łatwego życia, choć z pewnością jest im trudniej – musiały przystosować się w dorosłym życiu, podczas gdy dzieci od początku są wychowywane według tych zasad.

Idąc tym tropem, przede wszystkim George, Charlotte i Louis nie mogą jeść posiłków przy stole z rodzicami. Ta zasada może się wydać bardzo absurdalna, jednak ma swój istotny powód. Jak donoszą brytyjskie media, chodzi o to, żeby dzieci nauczyły się ogłady i sztuki uprzejmej rozmowy. Dopiero później będą mogły zasiadać do wspólnego posiłku z dorosłymi.

Zobacz także: Księżna Kate bez wątpienia ma nadludzką moc. Aż trudno uwierzyć, co zrobiła dzień po urodzeniu Louisa

Jest też istotna zasada, która dotyczy synów Kate i Williama. George i Louis nie mogą nosić długich spodni. Nawet w chłodne dni, podczas oficjalnych wystąpień chłopcy muszą mieć na sobie spodnie kończące się przed kolanem. Jest to oznaka chłopców pochodzących z arystokratycznych rodzin.

Filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów