Dzieci Kate i Williama były w niebezpieczeństwie. Do pałacu wtargnął obcy mężczyzna!

Zuzanna Morska 31.07.2019
Księżna Kate, George i Charlotte
Fotografia: SplashNews.com/EAST NEWS

Księżna i książę Cambridge przeżyli chwile grozy! Do pokoju ich dzieci wtargnął obcy mężczyzna, który siedział w więzieniu!

Księżna Kate i książę William są szczęśliwymi rodzicami trojga dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Pociechy są ich oczkiem w głowie. Także Brytyjczycy uwielbiają rodzinę książąt Cambridge i śledzą informacje na ich temat.

Okazuje się, że losami rodziny królewskiej zainteresował się ostatnio mężczyzna, która niedawno wyszedł z więzienia. Nie wiadomo, co nim kierowało, ale wtargnął na teren Pałacu Kensington, w którym przebywały dzieci Kate i Williama!

Dzieci Kate i Williama były w niebezpieczeństwie

Brytyjski dziennik "The Sun" podał szokującą informację - dzieci księżnej Kate i księcia Williama znalazły się w niebezpieczeństwie. Do pałacu, w którym się bawiły, wszedł obcy mężczyzna. Darren Benjamin zbliżył się do dzieci tak blisko, ponieważ dostarczał na teren posiadłości meble.

Dzieci bawiły się na dziedzińcu pałacu i na szczęście przebywała z nimi niania. To właśnie dzięki temu Benjamin nie mógł podejść do nich zbyt blisko. Po całym incydencie rodzina królewska postanowiła ulepszyć ochronę w Pałacu Kensington.

Darren Benjamin w 2008 roku został skazany na 7 lat więzienia za to, że torturował swoją ofiarę. Po odbyciu kary wyszedł na wolność. Wciąż nie wiadomo, co kierowało nim, kiedy udało mu się przedostać do pałacu, w którym przebywali George, Charlotte i Louis.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów