Dwulatka myślała, że różowy gadżet to zegarek i nosiła go na nadgarstku. "Babcia dopytywała, co to takiego"

Mateusz Patyk 04.04.2017
dziewczynka z różowym "zegarkiem"
Fotografia: East News/AdultSuperstore.com

Durex raczej nie chciałby takiej reklamy.

Życiowa lekcja - zabawki dorosłych lepiej chować przed dziećmi.

O wstydliwej historii pary z Wielkiej Brytanii napisał portal Metro.co.uk. Według informacji zawartych na tej stronie, zguba należała do 20-letniego Bena Laudera. Zostawił swój erekcyjny pierścień (używany do zwiększenia rozkoszy podczas zbliżenia obojga partnerów) na stoliku nocnym po tym, jak spędził upojny wieczór ze swoją 18-letnią dziewczyną, Amy-Jade Barlow.

Jednak nazajutrz czekała go niemiła niespodzianka. Wybranka serca przesłała mu wiadomość z załączonym zdjęciem, na którym widać dwuletnią siostrzenicę dziewczyny o imieniu Macy. Okazało się, że mała nosiła różowy gadżet z dołączonym wibratorem na nadgarstku, zupełnie nie zdając sobie sprawy z właściwego przeznaczenia.

Ben i Amy-Jade
Fotografia: Facebook.com/amyjadeb1

Ben i Amy-Jade

Bądź tu mądry

Najtrudniejszym zadaniem było wytłumaczenie matce dziewczynki oraz jej babci, w jaki sposób dwulatka znalazła seks-zabawkę partnera cioci. Amy-Jade zwierzała się potem, że nigdy nie czuła się bardziej zażenowana.

Na początku myślałam, że to nawet zabawne, ale schody zaczęły się przy próbie wyjaśnienia całej sytuacji rodzinie. Babcia ciągle dopytywała, co to takiego, ale ja powiedziałam jej tylko, że nie chce tego wiedzieć. Zabrałam pierścień od Macy najszybciej jak to było możliwe, ale zaczęła płakać. Teraz zabawka jest już w bardzo bezpiecznym miejscu, ale Macy cały czas pyta o nią i przegląda moje szuflady - powiedziała gazecie Metro.co.uk zamieszana w domowy "seks skandal" kobieta.

Na szczęście gdy emocje nieco opadły, para wspomina incydent jako całkiem niezły ubaw. Większość z ich znajomych stwierdziła, że wydarzenie było przekomiczne, a zakochani śmieją się na samo wspomnienie tej kłopotliwej "pomyłki".

Teraz Ben i Amy-Jade wspólnie uważają, że dzięki tej historii (i podobnemu poczuciu humoru) ich związek jest jeszcze zdrowszy, niż był wcześniej. ;-)

iMessage i Macy z wibratorem
Fotografia: www.metro.co.uk/Mercury News

- Żartujesz?!?!?!

- Co?

- Czy zostawiłeś ten pierścień przy łóżku ostatniej nocy?

- Myślę, że tak, czemu pytasz?

- Poczekaj chwilę...

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów