Dwóch aktorów prawie pobiło się o księżną Dianę! Elton John ujawnia

Księżna Diana - nieznane fakty z życia.
Fotografia: AP/East News

Niedługo premierę będzie miała autobiografia Eltona Johna. Brytyjski piosenkarz i kompozytor cały rozdział książki poświęcił swojej znajomości z księżną Dianą.

Księżna Diana wciąż pozostaje w pamięci wielu Brytyjczyków. Elton John w autobiografii "Ja: Elton John" również wspomina "królową ludzkich serc", z którą prywatnie blisko się przyjaźnił. Brytyjski artysta wspomina pierwsze spotkanie z księżną oraz kulisy ich spotkań. Ujawnił również szczegóły nietypowego wydarzenia - dwaj hollywoodzcy aktorzy niemal pobili się z powodu Lady Di.

Bójka aktorów o księżną Dianę

Wydarzenie miało miejsce na jednym z przyjęć, które organizował Elton John razem z mężem. Księżna Diana pojawiła się tam w roli gościa - była już po rozwodzie z księciem Karolem. Na przyjęciu pojawiło się wiele ważnych osobistości ze świata kina i biznesu, między innymi Jeffrey Katzeberg, Richard Gere oraz Sylvester Stallone. Dla wszystkich panów była to idealna okazja do poznania Lady Di.

Księżna Diana podjęła rozmowę z Richardem Gere'em, co jednak nie spodobało się Sylvestrowi Stallone'owi. Panowie spotkali się "na korytarzu" porozmawiać. Jak relacjonuje w autobiografii Elton John, właśnie w tym momencie niemal doszło do rękoczynów. David Furnish, mąż brytyjskiego piosenkarza, zauważył Gere'a i Stallone'a bardzo wzburzonych i szykujących się do bójki, i natychmiast ich rozdzielił. Po całym wydarzeniu wściekły Stallone wyszedł z przyjęcia. Twierdził, że nie przyszedłby na kolację, gdyby wiedział wcześniej, że będzie "ten cholerny książę z bajki", jak opisał Richarda Gere'a.

Myślicie, że księżna Diana faktycznie miała taki wpływ na mężczyzn?

Zobacz także: Księżna Diana była chora psychicznie? Jej terapeuta ujawnia szokujące fakty!

Ile wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów