Duzi faceci mają wielkie serca. Rozebrali się w sesji do kalendarza Psiarelli 2017, żeby pomóc zwierzętom

Redakcja 20.10.2016
Kalendarz Psiarelii 2017
Fotografia: Taida Tarabuła

Kalendarz Fundacji Viva! na 2017 rok promuje adopcję psów i kotów z domów tymczasowych. 

Kalendarz Pirelli znany jest z tego, że na jego łamach możemy znaleźć zmysłowe zdjęcia pięknych modelek uwiecznione przez najwybitniejszych fotografów. To zdjęcia, na które patrzy się z przyjemnością. A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym? Tego zadania podjęła się Fundacja Viva!, która na wzór Pirelli stworzyła charytatywny kalendarz Psiarelli.

Cel jest bardzo prosty - zachęcić ludzi do adopcji zwierząt ze schroniska. Za zdjęcia odpowiedzialna jest Taida Tarabuła, która wpadła na pomysł zrealizowania sesji. Twórcy kalendarza w rozmowie z Gazeta.pl przekonywali, że zależało im na tym, aby na zdjęciach nie pokazywać "biedne i przelęknione" czworonogi, które występują w tak wielu kampaniach społecznych. 

Łapa z kalendarza

Chodziło o to, aby Psiarelli 2017 miał szerszy wymiar. Nie tylko pokazywał zwierzęta, które potrzebują pomocy, ale również promował dobrą fotografię. W kalendarzu swoje wdzięki prezentują sportowcy, kulturyści, trenerzy personalni, czyli mężczyźni, którzy mogą pochwalić się dobrze zbudowanym ciałem. Towarzyszą im psy i koty z domów tymczasowych Fundacji Viva!, które szukają ciepła, miłości i bezpieczeństwa. 

Wierzycie w przeznaczenie? Ten moment, kiedy widzicie wpatrzone w siebie spojrzenie i wiecie, że to jest to - prawdziwa miłość? Ci niezwykli Panowie w to wierzą i chcą Was przekonać, że wystarczy jedna chwila, by pokochać potrzebującego zwierzaka m.in. ze schroniska, by potem cieszyć się tą niesamowitą więzią, która rodzi się pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem - czytamy na stronie Schronisko.info.pl.

Co łączy tych przystojnych Panów? Przede wszystkim miłość do zwierząt i chęć pomagania. Środki uzyskane ze sprzedaży kalendarza wesprą inwestycje i remonty schroniska w Korabiewicach. Jeżeli chcemy dołożyć swoją cegiełkę, możemy to zrobić kupując kalendarz Psiarelli 2017 za pośrednictwem strony internetowej www.schronisko.info.pl/kalendarz2017.

Zobacz zdjęcia do kalendarza Psiarelli 2017

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów