Dua Lipa i Anwar Hadid są parą!

Zuzanna Morska 12.07.2019
Dua Lipa i Anwar Hadid
Fotografia: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Znana artystka i model zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas jednego z festiwali w Londynie!

Mimo młodego wieku Dupa Lipa ma już na koncie wiele sukcesów. Co i rusz w radiu możemy usłyszeć jej nowe nagrania, a w dodatku przez zagraniczne media okrzyknięta została "nową królową popu". 

Do tej pory niewiele było wiadomo na temat życia prywatnego 23-letniej Brytyjki. Aż do momentu, w którym pojawiła się na festiwalu British Summer Time w Londynie. Reporterzy uchwycili na zdjęciach gwiazdę w towarzystwie... Anwara Hadida!

Dua Lipa i Anwar Hadid są parą

Jeszcze do niedawna na profilu instagramowym Duy Lipy można było zobaczyć sporo zdjęć, na których pozowała ze swoim poprzednim chłopakiem - Isaakiem Carewem. Para rozstała się na początku czerwca i od tamtej pory wokalistka nie wrzuciła do sieci zdjęć z żadnym nowym mężczyzną.

Fotoreporterom udało się jednak przyłapać brytyjską artystkę w ramionach amerykańskiego modela Anwara Hadida! 20-latka możecie kojarzyć chociażby dlatego, że ma bardzo sławne siostry - Bellę i Gigi Hadid.

Para świetnie bawiła się podczas jednego z festiwali w Londynie. Zakochani nie szczędzili sobie czułości - non stop się przytulali, a pocałunkom nie było końca. Myślicie, że to coś poważniejszego?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów