"Ania przechodzi na bezalkoholowe", czyli marki promują się na ciąży Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w bawarskich strojach podczas Oktoberfest 2019
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Informacja o drugim dziecku Lewandowskich w błyskawicznym tempie obiegła media! Niektóre marki postanowiły ją wykorzystać.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to najpopularniejsza para w Polsce. Trudno się dziwić zatem, że odkąd ogłosili, że będą mieli drugie dziecko, w sieci zawrzało. Portale zalały informacje o rodzeństwie Klary Lewandowskiej, a niektóre marki postanowiły iść za ciosem i zainspirować się tym faktem.

Zobacz także: Anna Lewandowska w ciąży! Robert Lewandowski zdradził, w którym jest miesiącu. Kiedy urodzi się maleństwo?

Informacja o ciąży sposobem na udany marketing

Informacja o ciąży Ani Lewandowskiej w błyskawicznym tempie obiegła sieć. Również marketingowcy postanowili to wykorzystać.

Tym samym na portalach społecznościowych mogliśmy trafić na reklamy niektórych marek, w których nie sposób przeoczyć nawiązania do newsa o ciąży Lewandowskiej.

W ten sposób zadziałała m.in. marka Beck's, która opublikowała zdjęcie swojego piwa bezalkoholowego z hasłem "Ania przechodzi na bezalkoholowe". 

Za ciosem poszło także KFC, które opublikowało zdjęcie dwóch kubełków z napisem "mały lewy". Również IKEA i Lidl postanowiły dołączyć do tj grupy z reklamami "Kiedy kapitan ogłasza nowe powołanie", czy "Kiedy młode wchodzi do gry". 

Zobacz także: Klara Lewandowska będzie miała brata? Zobaczcie, co powiedziała Ania w wywiadzie!

Reklama marki Beck's "Ania przechodzi na bezalkoholowe"
Fotografia: Screen Facebook/Beck's Polska

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów