Drogie gadżety i luksusowe wakacje. Oscarowe torby z upominkami przyprawiają o zawrót głowy

Redakcja 22.02.2017
Oscary 2017
Fotografia: East News

Jak co roku nominowani do Oscarów otrzymają zestawy upominkowe. Ich wartość jest naprawdę imponująca. 

Noc wręczenia Oscarów na długo zapamiętają wszyscy, a zwłaszcza ci, którzy 26 lutego 2017 roku odwiedzą Dolby Theatre w Hollywood.

Będą tacy, dla których ta wyjątkowa noc będzie momentem euforii i tacy, dla których zakończy się ona rozczarowaniem. Na otarcie łez radości i smutku organizatorzy, jak co roku, przygotowali torby upominkowe, których zawartość warta jest łącznie 100 tysięcy dolarów. 

Upominkowe torby nazywane "Everyone Wins", a więc "Każdy Wygrywa" trafiają tylko do znanych i najbardziej rozpoznawalnych osób. Na zestaw wyjątkowych upominków mogą liczyć nominowani w głównych kategoriach aktorskich i najlepsi reżyserzy. W tym roku jest to łącznie 25 osób. Pozostali muszą obejść się smakiem. Wiadomo już także z jakich prezentów ucieszą się w tym roku wyróżnieni. Lista prezentów jest naprawdę imponująca. 

Włochy, a może Hawaje?

Aby odpocząć i zregenerować siły po pełnej emocji oscarowej nocy, właściciele torebek mogą udać się na trzydniowy pobyt do posiadłości Lost Coast Ranch w północnej Kalifornii. Jeśli jednak marzą o regeneracji w SPA, nic straconego. W Golden Door SPA w San Diego spędzić mogą aż siedem dni. Oczywiście, za żadne zabiegi nie muszą zapłacić ani jednego dolara. Mogą również poleniuchować na hawajskiej wyspie Kauai. 

Ci, którzy marzą o nieco dalszej podróży, wybrać się mogą do Grand Hotel Excelsior Vittoria we włoskim Sorrento. Ci natomiast, którzy uwielbiają aktywność fizyczną będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i wziąć udział w dziesięciu sesjach treningowych z Alexisem Seletzky, nazywanym bogiem fitnessu. 

Wśród zaproszeń do ekskluzywnych miejsc, w torbie znajdziemy też sporo gadżetów. Jak podaje Elitedaily.com, wśród nich wisiorek od Namiry Monaco, ekskluzywna torebka od Jules K., pomadka, system Oomi do inteligentnego zarządzania domem, maty do masażu i zwalczania cellulitu, czy chociażby plastry antypotowe.

Gala rozdania Oscarów odbędzie się już 26 lutego
Fotografia: East News

Gala rozdania Oscarów odbędzie się już 26 lutego 

"Swag bag" dla najlepszych 

Torbę "Everyone Wins" na pewno otrzyma Meryl Streep, która o Oscara walczyć będzie już po raz dwudziesty. Teraz ma szansę na swoją czwartą statuetkę za grę w filmie "Boska Florence". Z torbą wypchaną prezentami wyjdą też Emma Stone ("La La Land"), Isabelle Huppert ("Elle"), Ruth Negga ("Loving") i Natalie Portman ("Jackie").

Również mężczyźni zapewne ucieszą się z przygotowanych upominków. Gadżety na pewno zabiorą do domu Ryan Gosling ("La La Land"), Denzel Washington ("Fences"), Casey Affleck ("Manchester by the Sea"), Andrew Garfield ("Przełęcz ocalonych"), czy chociażby Viggo Mortensen ("Captain Fantastic"). 

Gala wręczenia Oscarów odbędzie się 26 lutego 2017 roku. Wydarzenie, które tradycyjnie odbędzie się w Dolby Theatre, transmitować będzie w nocy z 26 na 27 lutego 2017 roku Canal+.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów