Drew Barrymore bez makijażu i z siwymi odrostami. Mało która gwiazda odważyłaby się pokazać takie zdjęcie

Redakcja 02.08.2017
Drew Barrymore
Fotografia: East News

Aktorka nie pierwszy raz pokazała, że ceni sobie naturalność. 

Drew Barrymore to jedna z tych hollywoodzkich aktorek, które nie mają problemu ze swoim naturalnym wyglądem. Gwiazda często publikuje w sieci zdjęcia, na których zobaczyć możemy ją bez makijażu, ułożonej fryzury i w strojach, które nie przypominają tych, noszonych przez gwiazdy światowego formatu. Tym samym aktorka udowadnia, że nie wyróżnia się szczególnie na tle innych, "zwyczajnych" kobiet. 

Niech świadczy o tym jedno z ostatnich zdjęć, którym gwiazda pochwaliła się na Instagramie. 42-letnia Drew Barrymore pozuje na nim bez grama makijażu, z niewyregulowanymi brwiami i widocznymi odrostami. Przy okazji aktorka zachęca do oglądania drugiego sezonu serialu "Santa Clarita Diet", w którym występuje. 

#Stając się Helią. O mój Boże, jak mogłam do tego dopuścić! Potrzebny podkład i regulacja brwi. Muszę się nią stać. Sezon drugi - napisała Drew Barrymore na Instagramie. 

"Prawdziwa!"

Zdjęciem zachwyceni są internauci, czemu chętnie dają wyraz w komentarzach. 

Dziękuję za opublikowanie tej fotografii, która pokazuje prawdziwą, żyjącą kobietę (...). 

Jesteś piękna będąc taką, jaką jesteś. 

Jesteś taka prawdziwa! Dziękuję, że dzielisz się z nami swoim naturalnym wydaniem. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować aktorce dystansu do siebie i odwagi. Nie ma co ukrywać - będąc znanym trzeba liczyć się z tym, że stale jest się ocenianym. Dobrze, że są gwiazdy, które w brutalnym świecie show-biznesu potrafią pozostać sobą. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów