Dramat polskiej modelki. Przestanie wrzucać seksowne zdjęcia na Instagram. Powód?

Emilia Klima 12.05.2017
Marcelina Zawadzka
Fotografia: Instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka uznała, że musi z wiekszą rozwagą wybierać zdjęcia, które pokazuje na Instagramie. Z całkiem rozsądnej przyczyny.

Marcelina Zawadzka w polskim show-biznesie zaistniała wygrywając konkurs Miss Polonia w 2011 roku. Odnosi sukcesy w modelingu, a w ostatnim czasie postawiła na rozwój swojej kariery telewizyjnej. Jest prowadzącą "Pytania na Śniadanie", niedługo zobaczymy ją też w roli gospodyni kulinarnego show "Bake Off. Ale ciacho!". Sympatia widzów zaowocowała Telekamerą "Tele Tygodnia" w kategorii "Nadzieja telewizji".

Niezaprzeczalnym atutem byłej Miss jest jej uroda. Prezenterka swoje walory chętnie prezentuje na Instagramie. Zamieszcza tam seksowne zdjęcia w skąpych strojach, nie brakuje też fotorelacji z wakacji, w tym zdjęć w kostiumie kąpielowym. Zawadzka w rozmowie z portalem WP Gwiazdy przyznała, że zaczęła w ostatnim czasie zastanawiać się, czy nie powinna ograniczyć wrzucania takich postów. Wszystko w trosce o młodszych fanów.

Obserwują mnie też dzieci. Zastanawiam się nad tym, nie lubię emanować seksapilem i kobiecością. Nie muszę tego robić, żeby mieć więcej followersów. Wolę, żeby ktoś ze mną porozmawiał, a nie patrzył w mój dekolt. Moją drugą stroną jest Marcel, płaskie buty, męska dusza. Kobiecość chowam w ciuchach - stwierdziła.

Modelka wyznała również, że zdjęcia, które wrzuca, mogą być wyzywające wbrew jej intencji. Twierdzi, że dzieje się ta przez to...że ma duży biust.

Kiedy ma się większy biust, to te zdjęcia są póżniej bardziej wyzywające. Dziewczyny z mniej pokaźnym biustem wyglądają seksownie, ale nie wyzywająco - oceniła.

Myślicie, że Zawadzka będzie trzymać się tego postanowienia? Ostatnie wrzucone przez nią zdjęcie raczej nie zachęca do patrzenia w oczy ;-)

Marcelina Zawadzka
Fotografia: Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Fotografia: Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Fotografia: Marcelina Zawadzka
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów