Dowbor zachwyca się seksownymi zdjęciami swojej żony. "Ja chyba dzisiaj złamię jakiś paragraf..." pisze!

Julita Buczek 29.03.2019
Koroniewska i Dowbor
Fotografia: Instagram @joannakoroniewska

Parę dni temu Maciej Dowbor pochwalił się seksownym zdjęciem swojej żony. Dodał również specyficzny opis całej fotografii. Czy Asia będzie zachwycona?

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska bardzo często chwalą się swoim małżeństwem w social mediach. Regularnie robią sobie wspólne zdjęcia, które udostępniają na swoich kontach na Instagramie. Niedawno Maciej postanowił podzielić się swoimi odczuciami dotyczącymi wyglądu Joanny.

Zobacz także: Joanna Koroniewska w komediowej wersji. Takiej jej nie znacie!

Dowbor pokazuje seksowne zdjęcie Koroniewskiej

Już niedługo premiera nowego serialu, w którym Asia zagra rolę policjantki. To właśnie z tej okazji aktorka postanowiła wstawić na swoje konto na Instagramie nowe zdjęcie. Nie musiała długo czekać, jej mąż szybko udostępnił i skomentował wrzuconą przez nią fotografię.

Nie - to nie jest fotka profilowa do aplikacji matrymonialnej ani nawet kampania reklamowa nowej kolekcji ciuchów. To tylko zdjęcie z nowej produkcji @polsatofficial z moją małżonką w jednej z ról. I dodam, że nie gra tam, ani panny lekkich obyczajów ani żadnej innej przedstawicielki branży erotycznej tylko Panią Nadkomisarz w serialu @sladpolsat. Jak do tej stylizacji dodamy jeszcze pistolecik i kajdanki to ja chyba dzisiaj złamię jakiś paragraf...tylko dla pracy nad rolą. Czego się nie robi dla żony i sztuki... kochania.

Komentarze fanów pod zdjęciem

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość z nich jest zachwycona nową fotografią Joanny i zachowaniem Macieja, który na każdym kroku wspiera swoją żonę.

Panie Macieju proszę pilnować żonki. Jesteście wspaniałą parą!

Piękna i utalentowana :)

To jest piękna i bardzo zdolna żonka!!!

Co sądzicie o wpisie Macieja?

Zobacz także: Koroniewska palnęła głupotę roku. Eksperci ją wyśmiali

Portale społecznościowe dały nam możliwość podejrzenia gwiazd w ich prywatnych mieszkaniach. Niektóre chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów