Dowbor skomentował testament swojej matki na Instagramie. "Jak możesz?!" pisze oburzony

Julita Buczek 09.04.2019
dowbor i koroniewska
Fotografia: Instagram @joannakoroniewska

Maciej Dowbor publicznie skomentował testament swojej matki. Katarzyna mu odpowiedziała!

Niedawno w "Fakcie" pojawiła się informacja na temat testamentu Katarzyny Dowbor. Niestety, jak się okazało, syn dziennikarki nie był zbyt zadowolony z artykułu, który pojawił się w gazecie. Upust emocjom postanowił dać na swoim koncie na Instagramie. Będziecie zaskoczeni tym, co napisał!

Zobacz także: Maciej Dowbor udostępnił prywatne zdjęcie. "Mógłbyś sobie już darować" komentuje Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor komentuje testament swojej matki

"Fakt" opublikował szczegółowe informacje dotyczące testamentu Katarzyny Dowbor. Według informacji gazety, Katarzyna niczego nie zostawi swoim dzieciom. Kilka dni po publikacji tabloidu, Maciej postanowił dosadnie skomentować te doniesienia. Na swoim koncie na Instagramie opublikował obszerny wpis, w którym opisał całą sytuację i w prześmiewczy sposób skomentował całą sprawę.

Mamusiu!!! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię!! My już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a Ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?! A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami?! Why why why ?!

Dziennikarz nie musiał długo czekać na odpowiedź swojej matki, która postanowiła udostępnić jego zdjęcie i dodać do niego obszerny komentarz.

Maciej, Joanna wybaczcie!!! Myślałam, że Fakt tego nie odkryje!!! Nie martwcie się jednak. Rozmawiałam z moimi „sierściuchami”, które postanowiły się z Wami podzielić spadkiem!!! Całuję! Kochana Mamusia

Joanna Koroniewska również wdała się w instagramową dyskusję i zabrała głos w sprawie spadku swojej teściowej. Żona Macieja otwarcie przyznała, że swój apel kieruje bezpośrednio do swojego męża.

Drogi Mężu a Ty znowu o tak ważnych i fundamentalnych i zdecydowanie ważących o losie naszej całej Familii sprawach informujesz mnie w ten sposób. I cóż ja mogę?!? Ja maluczka?! A już normalnie w marzeniach torebkę Chanel kupowałam. Chciałam Birkin, ale chyba jednak wcale do mnie nie pasuje. No cóż, pozostaje mi tylko westchnąć głęboko i smutno. Bo przecież kasa w życiu to podstawa co nie?! A ja wiem, że @katarzyna_dowbor_official i tak nas wszystkich przeżyje więc Twój smutek drogi Maćku niepotrzebny i zbyteczny. Ukoję go w zaciszu czterech ścian. Dziś wieczorem. Pozwalając Ci kolejny raz nie sprzątać, może nawet troszkę popedałować. Wypoć swoje smutki. Wypoć. Pozdrawiamy ze spaceru. Twoje Dziewczyny.

Co sądzicie o tej sytuacji? Dobrze wybrnęli?

Zobacz także: Dowbor zachwyca się seksownymi zdjęciami swojej żony. "Ja chyba dzisiaj złamię jakiś paragraf..." pisze!

Portale społecznościowe dały nam możliwość podejrzenia gwiazd w ich prywatnych mieszkaniach. Niektóre chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów