Kokaina z dostawą szybciej niż pizza. Tak twierdzą Polacy

Katarzyna Leszczyńska 10.05.2018
Robienie pizzy
Fotografia: Shutterstock.com

Najnowsze badania wykazały, że w niektórych krajach kokainę można dostać szybciej niż pizzę. A jak jest w Polsce?

Znasz ten moment, kiedy jesteś głodny, a dostawca pizzy długo nie przyjeżdża? Wtedy jesteśmy bardzo niecierpliwi. Okazuje się, że podobny problem mają oczekujący na… kokainę. Dlatego też dobrzy marketingowcy starają się zadowolić swoich klientów jak najszybciej.

Zobacz także: Niektóre składniki spożywcze działają jak narkotyki. Od tych produktów możemy się uzależnić

Global Drug Survey w ankiecie sprawdziło, jak szybko w poszczególnych krajach można dostać kokainę. Przebadano 130 000 użytkowników tego narkotyku z 44 krajów. Oczywiście dostawa narkotyku w większych miastach często jest dużo szybsza niż w małych miejscowościach. Z kokainy na dowóz najbardziej zadowoleni są mieszkańcy Szkocji i Anglii. Według zamawiających towar z Kolumbii, swoje zamówienie mogą otrzymać już w ciągu 30 minut, czyli szybciej niż karton z pizzą!

Dostawa kokainy w Polsce

Jak sytuacja przedstawia się w naszym kraju? Polacy również wzięli udział w badaniu. Jak się okazuje, aż 23% biorących udział w ankiecie Polaków zaznaczyło, że mogą otrzymać swoje zamówienie tak szybko jak Anglicy. 64% z nich natomiast twierdzi, że otrzymają je jeszcze tego samego dnia od czasu złożenia zamówienia.

Zobacz także: Tę słomkę na imprezie powinny mieć przy sobie wszystkie dziewczyny. Wykrywa pigułkę gwałtu

Według wyników badania, przedstawionych przez Global Drug Service, szybka dostawa może sprawić, że ludzie chętniej będą sięgać po narkotyk. Jedyną rzeczą, jaka może ich powstrzymać, jest wysoka cena kokainy. Trzeba jednak przyznać, że dostawa kokainy szybciej niż dostawa pizzy brzmi absurdalnie. To może być bardzo niebezpieczne dla osób, które zdecydują się na jej zakup. Zwłaszcza w kwestiach zdrowotnych oraz prawnych – przyjmowanie tego typu narkotyków może szkodzić, łatwo uzależnia, a przede wszystkim – w Polsce jest nielegalne.

Zobaczcie w poniższej galerii, co się dzieje z ludzkim organizmem po odstawieniu alkoholu:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów