Dorota Wróblewska wyśmiewa stylizację Pieńkowskiej: "Perły Barbary Radziwiłłówny ocalone"

Anna Respondek 31.10.2018
Jolanta Pieńkowska
Fotografia: Piotr Bławicki/East News

O Jolancie Pieńkowskiej zrobiło się głośno ze względu na jej "barokową" odsłonę. 

Dorota Wróblewska to polska stylistka, która co jakiś czas na swoim oficjalnym koncie na Facebooku komentuje otaczającą ją rzeczywistość. Bardzo chętnie odnosi się do najsławniejszych polskich gwiazd i ich stylizacji. Znana jest z tego, że nie boi się wystawić nawet najbardziej okrutnej opinii. Ostatnio Wróblewska zwróciła uwagę na Jolantę Pieńkowską, która na wizji TVN24 BiS pojawiła się w wyjątkowo "barokowym" wydaniu. Jej wygląd skomentował również Andzrej Foder, znany wykładowca i projektant, którego Wróblewska z chęcią zacytowała. 

Wróblewska wyśmiewa stylizację Pieńkowskiej

Jolanta Pieńkowska pojawiła się na wizji TVN24 BiS w wyjątkowo kontrowersyjnej stylizacji. Choć sam strój nie wzbudził fali komentarzy, wzrok stylistów i widzów skupił się na wielkim naszyjniku, który odrobinę przypomina sędziowski łańcuch. Wróblewska, podobnie jak Foder, zauważyli, że to biżuteria, która bardziej nadawałaby się na królewski dwór niż do telewizji. 

Perły Barbary Radziwiłłówny ocalone. Zacytuję Andrzeja Fodera, wykładowcę i projektanta, którego bardzo cenię: "TVN 24 BiS, to trochę dziwne i generalnie niestosowne, że prowadząca wiadomości pomyliła studio telewizyjne z dworem Henryka VIII.....". Sama lepiej bym tego nie skomentowała. Zastanawiam się tylko, gdzie spadła korona? Andrzej Foder - a może to Teatr Telewizji był? - napisała. 

Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy również skrytykowali dobór biżuterii. Wśród nich znalazła się także wypowiedź Ilony Łebkowskiej. 

Jak ją zobaczyłam, to powiedziałam do męża, że wygląda, jakby miała na szyi jakiś wyjątkowo ozdobny łańcuch sędziowski... - napisała. 

A wam, jak podoba się łańcuch Jolanty Pieńkowskiej? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Znani i lubiani przez całe życie muszą uważać na wpadki. Te gwiazdy nie robiły sobie jednak nic z opinii publicznej i wywoływały skandal za skandalem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów