Dorota Wellman zmaga się z nieuleczalną chorobą! Zdobyła się na szczere wyznanie

Malwina Wasilewska 30.06.2020
Dorota Wellman
Fotografia: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Dorota Wellman wciąż słyszy krytyczne komentarze dotyczące jej figury. W końcu zabrała głos w tej sprawie.

Dorota Wellman rzadko mówi o swojej prywatności, ale tym razem zrobiła wyjątek. Prowadząca "Dzień dobry TVN" w rozmowie z Agatą Młynarską opowiedziała m.in. o hejcie, który ją spotyka oraz o swoich problemach zdrowotnych.

Dorota Wellman o swojej chorobie i hejcie

Dorota Wellman nie ukrywa, że usłyszała już mnóstwo hejterskich komentarzy na temat swojej sylwetki. Jak twierdzi, ma za sobą mnóstwo prób uporania się z nadprogramowymi kilogramami, jednak nigdy nie uda się osiągnąć satysfakcjonujących efektów.

Słyszę o sobie świnia, baleron, wieloryb. Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie, mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować - wyznała dziennikarka.

Dorota zdradziła, że problemy ze zgubieniem kilogramów związane są z jej problemami zdrowotnymi. Wyznała, że od czasu, kiedy zaszła w ciążę, cierpi na zaburzenia hormonalne:

Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję.

Dziennikarka doskonale zna swoją wartość i nie zamierza przejmować się krytyką. Warto brać z niej przykład!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów